זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גישור גירושין בחיפה

  גישור גירושין בחיפה נועד עבור זוגות העומדים בפני תהליך גירושין אך מבקשים לסיים אותו בדרך מכובדת ויפה. כל תהליך גירושין מביא עימו מספר נושאים עליהם בני הזוג צריכים לקבל החלטה משותפת ונכונה עבור שניהם. אין ספק כי זוהי בקשה מעט לא פשוטה בהתחשב בעובדה כי מרבית מהגירושין נוצרים בעקבות חוסר הסכמות בין בני זוג. בכדי לצלוח בכל זאת את התהליך בצורה ראויה ויפה ניתן להיעזר בעורך דין מגשר. מחפשים עורך דין? ירון גרוס הינו העורך דין הנכון ביותר עבורכם, זה הזמן ליצור קשר עם עורך דין גירושין בחיפה.

   

  ההבדל בין גישור גירושין בחיפה לבין הליך גירושין

  לרוב כאשר אנו חושבים על הליך גירושין אנו חושבים על סכסוכים מכוערים בבית המשפט, צעקות ומריבות ארוכות ואינסופיות אך חשוב לדעת כי זוהי בהחלט לא האופציה היחידה וניתן לסיים זאת בצורה יפה יותר. ישנם מספר הבדלים עיקריים בין הליך גישור להליך גירושין:

  • הליך גירושין נעשה רובו ככולו אל מול שופט בית המשפט או אל מול הדיין בבית הדין הרבני במקרה של כריכה. תפקידו של עורך הדין במקרה זה הינה ללוות את הלקוח שלו ולעזור לו להגיע אל התנאים הטובים והמדויקים ביותר עבורו. את ההחלטה הסופית מקבלים השופט או הדיין.
  • הליך גישור הינו שונה בתכלית כיוון שהוא מתנהל מול שני בני הזוג בלבד. מטרתו של עורך הדין הינה להוביל אותם אל ההחלטות הנכונות ביותר עבור שניהם. עורך הדין מספק את הכלים על מנת לאפשר שיח מקדם שיוביל להבנות. במקרים בהם ההליך מצליח ההחלטות מתקבלות על ידי בני הזוג בלבד ורק מוגשות אל השופט או הדיין לחתימה.

   

  מדוע לבחור בגישור גירושין?

  אין ספק כי החלק שרבים היו מעוניינים להימנע ממנו בכל הליך גירושין הינו שלב המחלוקות. כל זוג היה רוצה לסיים את התהליך באופן שיכבד אותם. בדיוק לשם כך ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין מגשר אשר מטרתו לנסות ולצמצם את הפערים אשר נוצרו בין בני הזוג. אם אתם מתגוררים באזור חיפה תוכלו להיעזר בשירותו של עורך דין ירון גרוס אשר הינו עורך דין מגשר בעל ניסיון וותק של שנים רבות בתחום כמו גם בתחום ההתנגדות לצוואה.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין