זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורכי דין גירושין בקריות יכולים לעזור לכם להתגרש בצורה נכונה

  אם אתם עומדים בפני גירושין, אתם חוששים מן הסתם. אתם לא יודעים מה יהיה ומפחדים שתתקשו להמשיך את חייכם, מתלבטים איך לעשות את זה בצורה נכונה ודואגים לילדים שלכם. הליך גירושין הוא אכן הליך לא נעים כזה שדורש לא מעט תעצומות נפש, אבל הוא בטח עדיף מאשר להישאר כל החיים עם מישהו שלא רוצים לחיות איתו. אז אם כבר ניסיתם הכול, הלכתם לייעוץ זוגי ועבדתם על הנישואין אבל זה לא הלך או אם אין סיכוי לנישואין הללו מכל סיבה שהיא, עורכי דין גירושין בקריות כמו גם במקומות אחרים הם הדבר הבא שאתם צריכים לחפש.

  עורכי דין גירושין בקריות שיענו לכם על כל שאלה

  בכל מה שנוגע לגירושין, יכול להיות שעולות לכם המון שאלות. יכול להיות שאתם לא יודעים מה התשובה להן ומאילו טעויות להימנע, ובדיוק בגלל זה יש עורכי דין גירושין בקריות כמו גם במקומות אחרים שיתנו לכם את כל התשובות שאתם צריכים. כך למשל אם בן או בת הזוג רוקנו את חשבון הבנק, האם אתם אבודים או שיש מה לעשות? ומה אם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה ובכלל, למי הסמכות בחלוקת רכוש? על כל השאלות הללו כמו על רבות אחרות תוכלו לקבל תשובה מעורכי הדין שלכם. אתם צריכים רק למצוא עורכי דין עם ניסיון ואתם בדרך הנכונה.

  גם להתגרש צריך לדעת…

  גירושין הם הליך מורכב אבל זה לא סוף העולם. יש לא מעט זוגות שפירקו את החבילה, אבל נשארו מיודדים וזה עשה טוב לכולם בעיקר אם יש ילדים בסיפור. אין ספק שעדיף לגמור את זה ככה אבל מה לעשות זה לא תמיד מצליח. בדיוק בגלל זה אתם צריכים עורך דין שינסה לעשות את זה יפה ולהשיג בשבילכם את האינטרסים שלכם בלי מלחמות עולם, אבל מצד שני, אתם צריכים שהוא יהיה גם אחד שאם לא תהיה ברירה, הוא לא ייוותר בשבילכם. בדיוק בגלל זה אתם צריכים להכיר את עורך דין ירון גרוס, מי שליווה לא מעט מתגרשים אל עבר הליך מוצלח וכזה שאיפשר להם לפתוח דף חדש בחייהם.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין