זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין משפחה בחיפה

  בהתאם לעובדה כי אחוז המתגרשים בישראל הולך ועולה עם הזמן, כך גם עולה הדרישה לשירותיו של עורך דין משפחה בחיפה בתל אביב, באילת ובכל מקום אחר בארץ. אם גם אתם זקוקים לשירותיו של עורך המתמחה בדינים אלו, עליכם לדעת כי המהלך שאתם מתכוונים לבצע ישפיע באופן ישיר על תוצאות התביעה, כמובן בהתאם לראיות והשקיפות בה תתנהלו אל מול עורך הדין.

  עורך דין משפחה בחיפה – אתכם לאורך כל הדרך

  אין ספק שתביעות בתוך המשפחה הן אחד הנושאים הכי פחות נעימים שניתן לעלות על הדעת. משום כך, עורך דין משפחה בחיפה ישמח להתלוות אליכם, ולעשות זאת תוך הקשבה מלאה אליכם ולמצב הרגיש בו אתם נמצאים, שקיפות לגבי מצבכם ויצירתיות במתן פתרונות להמשך התהליך.

  משרדו של ירון גרוס פתוח בפני כל אדם הזקוק לעזרתו, בקשת רחבה של נושאים:

  • חלוקת רכוש בני שני בני הזוג.
  • תביעות הגנה מפני בן או בת הזוג.
  • מאבק סביב הסכמי ממון.
  • צוואות וירושות.
  • מזונות.
  • איזון משאבים.
  • החזרת ילדים.
  • ועוד.

  ירון גרוס – עורך הדין שלכם

  ירון גרוס מתמחה בדיני משפחה, ומלווה את לקוחותיו מזה שנים רבות. המשרד ליווה בהצלחה יתרה תיקים רבים ומסובכים והביא לתוצאות חיוביות והצלחה, כאשר לקוחותיו מיצו בסופו של דבר את כל הזכויות המגיעות להם. עליכם לזכור כי הליך התביעה יכלול בדרך כלל פנייה ל-2 גופים; בית הדין לענייני משפחה ובית הדין הרבני – ירון גרוס מכיר מקרוב את שני הגופים הללו ואת גישת עבודתם, וינהל את התהליך בהתאמה מלאה לכל בית דין ודרך ההתנהלות הייחודית לו.

  זה הזמן ליצור עמו קשר, ולהגיע לפגישת ייעוץ ראשונית. יחד אתכם, ינתח את מצבכם ויעניק לכם פתרונות יצירתיים להמשך התהליך, עד להצלחה מלאה וסגירת התיק.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין