זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה – מה צריך לקחת בחשבון

  אם הגעתם לרגע בו החלטתם לפרק את החבילה, להמשיך כל אחד בדרכו ולחלק את מה שהיה לכם ולהגיע להסדר על הילדים אתם צריכים ליווי משפטי מקצועי בשביל להגן על האינטרסים שלכם. אתם צריכים לזכור שעורך דין טוב יכול להשפיע על החיים שלכם בצורה משמעותית ואתם צריכים לבחור את הטוב ביותר. אם אתם גרים באזור חיפה, עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה הוא מה שאתם צריכים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כדי שתקבלו את הטוב ביותר וכדי שתוכלו להתחיל חיים חדשים בלי שאתם מרוששים ובלי זכויות. אז הנה קצת על איך בוחרים את עורך הדין הנכון.

  עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה – לא חייבים מלחמות!

  אם אתם מחפשים עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה זה לא אומר שאתם מחפשים זאב שיטרוף את מי שבצד השני, שירושש אותו ושישיג בשבילכם הכול. להיפך, אתם צריכים עורך דין שברזומה שלו גם מקרים בהם הוא הצליח לגשר בין שני הצדדים, למנוע מלחמות ועדיין לשמור על האינטרסים של הלקוח או הלקוחה שלו. הוא צריך להיות עורך דין שכשצריך הוא נלחם, אבל הוא לא מחפש "דם" מהתחלה אלא מנסה להשיג את הטוב ביותר בדרך הנכונה. למה? כי במקרים רבים יש ילדים בסיפור, חברים משותפים ואנשים אחרים ותמיד כדאי לסיים נישואין בצורה טובה ומכבדת.

  מה עוד חשוב?

  בבואכם לבחור את עורך הדין הנכון בשבילכם, אתם צריכים שזה יהיה אחד שיש לו כמה שיותר ניסיון בתחום ושיש לו גם "קבלות" על הצלחות עבר. אתם צריכים שזה יהיה עורך דין שהתנסה במקרים כמו שלכם פחות או יותר ושהתוצאות היו כאלו שהלקוחות מרוצים. במילים אחרות, אם יש לכם המלצות על עורך דין כזה או אחר זה יהיה מצוין. תשאלו אנשים שהתגרשו בשנים האחרונות, תבינו מהם מה חשוב יותר ומה פחות ואז תקבלו את ההחלטה. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, עורך דין ירון גרוס הוא בדיוק מה שאתם צריכים. יש לו את הניסיון, הרצון לעזור ואת הצוות המקצועי ביותר שקיים.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין