עורך דין לענייני ירושות חיפה

ההתמודדות עם פטירתו של אדם אשר יקר לליבנו אינה קלה לאף אחד, אך מיד לאחר השבעה יש להתחיל לעסוק בעניין הירושה. כדי לטפל בכך כראוי יש לשכור בהקדם את שירותיו של עורך דין ירושות חיפה אשר מתמחה בדינים השונים הנוגעים לירושות וצוואות. במידה וקיימת צוואה תקינה וכשרה הליך זה הוא קל ופשוט, אך במידה והצוואה אינה כשרה או כלל אינה קיימת יש להתחיל בהליך משפטי מדוקדק הבא לבחון את פני הדברים. כמו כל תביעה אחרת, גם דיני ירושה או ביטול צוואה דורשים מסמכים רבים, התנהלות משפטית נכונה והכוונה אותה מומלץ לקבל אצל עורך הדין המתמחה בדיני משפחה.

עורך דין ירושות חיפה – חוק הירושה

במידה והמנוח לא הותיר אחריו ירושה, החוק בישראל מסדיר מיהם היורשים, איזה חלק מהעיזבון הם זכאים לו, מי יכול לקבל זאת במקומם וכדומה. החוק מסביר גם מי יכול לרשת את העיזבון ובאילו תנאים, מי אינו כשיר לרשת ומה עושים במידה והיורש אינו בחיים. על מנת להוציא הליך זה לפועל יש לקבל תחילה צו ירושה. על מנת לקבלו יש לעשות את הפעולות הבאות:

 • לחתום על בקשה לצו ירושה באמצעות עורך דין
 • הגשת הבקשה מטעמכם לבית המשפטל רשם הירושות או לבית משפט
 • מתבצע פרסום בעיתון היומי וברשומות בנוגע לבקשה לצו ירושה על מנת לאפשר למתנגדים לירושה להביע את התנגדותם
 • העתק הבקשה לצו ירושה מועבר לאפוטרופוס הכללי אשר נותן תשובה לבקשה תוך 45 ימים.

עו"ד לענייני גירושין בחיפה ירון גרוס

ישנם משרדים אשר מאמינים בדרך פעולה אגרסיבית אך אנחנו מעדיפים לעשות זאת בשלווה. על ידי בניית אסטרטגיה חכמה, בדיקת כל הראיות והממצאים, הערכה אמיתית ושקיפות באשר לסיכויי הצלחת התיק – משרד עו"ד ירון גרוס מבטיח כי תקבלו את הייצוג המשפטי ההולם ביותר. משרדינו שם דגש על יחס אישי ואדיב תך התחשבות במצב הרגיש בו הנכם נמצאים.

פנו כעת אל משרד עו"ד ירון גרוס ונשמח לעזור לכם לרשת את העיזבון בדרכי נועם, גם כאשר הכל על מי מנוחות ובעיקר כאשר יש התנגדויות ותיק מסתבך.

עורך דין לענייני גירושין חיפה

מאמרים בנושא

עורך דין ירושה חיפה

הייתם בטוחים שכאשר הוריכם ילכו לעולמם תקבלו ירושה מסוימת ובפועל גיליתם שהצוואה שונה? מחפשים עורך דין לענייני ירושה בחיפה כדי לצאת למאבק נגד יורשים אחרים? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. עוה"ד שאליו תפנו יוכל לעזור לכם להבין מה אומר החוק, ויתרה מכך, הוא גם יעזור לכם להבין מה הסיכוי שלכם לזכות. לכן עו"ד ירון גרוס הוא המתאים ביותר לעניין, כי הוא מגיע עם ניסיון עשיר וידע רב בתחום.

איך בוחרים עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

עשיתם חיפוש מהיר וראיתם שישנם עורכי דין רבים לענייני ירושה באזור חיפה? מתלבטים אל מי כדאי להתקשר ועם מי כדאי לקבוע פגישה? אם כך, דעו שאפשר להבין אתכם. רוב האנשים מתלבטים ולא יודעים באיזה עורך דין לענייני ירושה בחיפה, ולכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק מראש כל מה שאתם יכולים אודות עוה"ד שאליו אתם פונים. בדקו:

 • כמה שנים של ניסיון יש לעורך הדין בתחום
 • האם הלקוחות האחרים שלו ממליצים עליו ועל שירותיו
 • האם הוא זמין עבורכם
 • מה כולל השירות שהוא יוכל להציע לכם

לא כל עורכי הדין מספיק זמינים ללקוחות שלהם ולא כולם מציעים את אותו השירות. לכן יש לברר את העניין מראש, כי אם יש משהו בטוח, זה שתרצו לדבר עם עוה"ד שלכם לא רק בפגישות הרשמיות אלא בכל פעם כשתהיה לכם שאלה מטרידה.

עו"ד גרוס – אדם שאפשר לסמוך עליו

אתם מחפשים היום עורך דין שתוכלו לסמוך עליו? רוצים לדעת שבחרתם להיפגש עם איש מקצוע שיוכל לתת לכם את כל המידע שלו אתם זקוקים? רוצים לקבל ייעוץ משפטי לכל אורך הדרך כדי להימנע מטעויות מיותרות? אם כך, אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו למספר: 077-7995056, כי עם עורך דין גרוס תוכלו להיות בטוחים שמישהו דואג לאינטרסים שלכם. זה לא משנה אם הוא ימליץ לכם לוותר על המאבק כי אין לכם סיכוי לזכות או להפך, כי מה שבטוח הוא שאיתו תדעו שאתם יושבים מול אדם מנוסה, רציני וכזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

עורך דין צוואות בחיפה

ההורים שלך נפטרו וכעת אתה רוצה לבדוק מה היה כתוב בצוואה שלהם? יש לך ויכוח בנושא עם קרובי המשפחה האחרים שלך? אם כך, ברור מדוע אתה זקוק לשירותיו של עורך דין צוואות בחיפה, ויפה שעה אחת קודם. אומנם זה נכון שלכאורה אם להורים שלך הייתה צוואה כתובה אז אין ויכוח על רצונם האחרון, אך כולנו יודעים שניתן גם להתנגד לצוואה ועלולות להיות אינספור בעיות בדרך. לכן רצוי שתפנה למשרדו של עוה"ד ירון גרוס עוד היום, כי חבל לדחות את הדברים.

כיצד עורך דין צוואות בחיפה יוכל לעזור לך?

אם יש לך לרגע התלבטות האם כדאי או לא להיפגש עם עורך דין צוואות בחיפה, כדאי שתדע: כל עוד אתה בוחר עו"ד מקצועי, אתה לא תצטער על כך. שירותיו של עוה"ד יכולים להיות מגוונים ביותר, כי הוא יוכל:

 • לשאול אותך את כל השאלות הנכונות כדי להבין את המצב לאשורו
 • לתת לך ייעוץ משפטי
 • להסביר לך מהן הזכויות שלך, ממה כדאי להימנע ומה כדאי לעשות
 • לייצג אותך במידה ואכן מתחיל הליך משפטי כלשהו

חשוב להבין שעוה"ד הוא דמות מפתח בכל התהליך הזה ולכן, אם אתה יכול לבחור איש מקצוע מנוסה ובעל מוניטין, מה פתאום שתתפשר על פחות מזה?

אדיבות ומקצועיות תחת קורת גג אחת

יצא לך לשמוע לא מעט סיפורים אודות עניינים הקשורים לצוואות וירושות? לא כל מי שדיברת איתו יצא מרוצה משירותיו של עוה"ד שאליו הוא פנה? אם כך, אתה לא לבד. יש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בתחום הזה ולכן קיים בלבול לגבי בחירת עוה"ד הטוב ביותר. עם זאת, כדאי לדעת שאם אתה רוצה לדעת שאתה במקום הנכון, עוה"ד ירון גרוס ממתין לך. התקשרו למשרדו עוד היום, למספר: 077-7995056 ותראו שזו תהיה בחירה נהדרת. ההתמודדות עם עניינים משפטיים שונים הקשורים לצוואות היא איננה פשוטה, אך כאשר העניינים שלך מופקדים בידי עו"ד מקצועי, הדברים נראים אחרת.

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה