עורך דין גירושין בנהריה

עורך דין גירושין בנהריה והסביבה הוא הכתובת עבורכם במידה והחלטתם להתגרש. לעיתים היחסים נהיים כה עכורים עד כי לא נותרת ברירה ; הטיפול הזוגי לא עוזר, העצות של החברים לא מועילות והמחשבה על הילדים אשר החזיקה אתכם עד כה ביחד כבר לא מספיק חזקה כדי להשאיר את הספינה מעל המים. ברגע שהיחסים עלו על שרטון שלא ניתן לרדת ממנו תאלצו לפנות לעורך דין לענייני גירושין אשר יחל בתהליך פתיחת תיק גירושין. חשוב לזכור כי החוק בישראל נותן עדיפות לבו הזוג אשר פתח בהליך הגירושין ראשון ומאפשר לו לבחור את הערכאה בה יתקיים הדיון.

מתי צריך עורך דין גירושין בנהריה ?

במידה ופתחתם בהליך גירושין אין זה אומר כי נדרשת מכם התכתשות מיידית עם בן הזוג ומחשבה כיצד להוציא ממנו את כמות הכסף הרבה ביותר. רגע לפני שנכנסים אחד בשני ראש בראש ניתן לבצע את התהליך תוך התחשבות, הבנה והסכמה הדדית. זו הסיבה שהחוק בישראל מאלץ כל זוג שפתח בהליך גירושין לעבור תהליך גישור. הזמן לפנות לעורך דין הוא ערב הגישור. במהלך הגישור ישנו ניסיון למצוא פשרה בין הצדדים אשר תהיה מוסכמת על שניהם, תשמור על יחסים תקינים ולא תגרור את הזוג לחודשים ארוכים של מלחמת התשה.

גירושין בהסכמה נשמעים על הנייר כמו האופציה הטובה ביותר אך בפועל קשה להביא את בני הזוג להסכמה משום שכל אחד בטוח כי מגיע לו יותר. במידה והנתק בין בני הזוג גדול ואין מקום לפשרות, אתם זקוקים לעורך דין טוב שיעמוד לצדכם.

עו"ד ירון גרוס – צעד אחד קדימה

תוצאות הגירושין ישפיעו עליכם משמעותית הן ברמה המנטלית והן ברמה הכלכלית. יש לחשוב בקפידה על כל צעד שנעשה שכן הוא מתועד על ידי הצד השני ועשוי לשמש לרעתכם בבית המשפט. בניית אסטרטגיית גירושין חכמה תאפשר לכם להיות עם ידכם על העליונה בסיום תהליך.

משרד עו"ד ירון גרוס מתמחה בבניית אסטרטגיית גירושין מוצלחת הודות לשנים ארוכות של ניסיון עם תיקי גירושין סבוכים. פנו אלינו כעת ובואו להיות תמיד צעד אחד קדימה.

עורך דין גירושין בנהריה

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה