זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין גירושין בנהריה

  עורך דין גירושין בנהריה והסביבה הוא הכתובת עבורכם במידה והחלטתם להתגרש. לעיתים היחסים נהיים כה עכורים עד כי לא נותרת ברירה ; הטיפול הזוגי לא עוזר, העצות של החברים לא מועילות והמחשבה על הילדים אשר החזיקה אתכם עד כה ביחד כבר לא מספיק חזקה כדי להשאיר את הספינה מעל המים. ברגע שהיחסים עלו על שרטון שלא ניתן לרדת ממנו תאלצו לפנות לעורך דין לענייני גירושין אשר יחל בתהליך פתיחת תיק גירושין. חשוב לזכור כי החוק בישראל נותן עדיפות לבו הזוג אשר פתח בהליך הגירושין ראשון ומאפשר לו לבחור את הערכאה בה יתקיים הדיון.

  מתי צריך עורך דין גירושין בנהריה?

  במידה ופתחתם בהליך גירושין אין זה אומר כי נדרשת מכם התכתשות מיידית עם בן הזוג ומחשבה כיצד להוציא ממנו את כמות הכסף הרבה ביותר. רגע לפני שנכנסים אחד בשני ראש בראש ניתן לבצע את התהליך תוך התחשבות, הבנה והסכמה הדדית. זו הסיבה שהחוק בישראל מאלץ כל זוג שפתח בהליך גירושין לעבור תהליך גישור. הזמן לפנות לעורך דין הוא ערב הגישור. במהלך הגישור ישנו ניסיון למצוא פשרה בין הצדדים אשר תהיה מוסכמת על שניהם, תשמור על יחסים תקינים ולא תגרור את הזוג לחודשים ארוכים של מלחמת התשה.

  גירושין בהסכמה נשמעים על הנייר כמו האופציה הטובה ביותר אך בפועל קשה להביא את בני הזוג להסכמה משום שכל אחד בטוח כי מגיע לו יותר. במידה והנתק בין בני הזוג גדול ואין מקום לפשרות, אתם זקוקים לעורך דין טוב שיעמוד לצדכם.

  עו"ד ירון גרוס – צעד אחד קדימה

  תוצאות הגירושין ישפיעו עליכם משמעותית הן ברמה המנטלית והן ברמה הכלכלית. יש לחשוב בקפידה על כל צעד שנעשה שכן הוא מתועד על ידי הצד השני ועשוי לשמש לרעתכם בבית המשפט. בניית אסטרטגיית גירושין חכמה תאפשר לכם להיות עם ידכם על העליונה בסיום תהליך.

  משרד עו"ד ירון גרוס מתמחה בבניית אסטרטגיית גירושין מוצלחת הודות לשנים ארוכות של ניסיון עם תיקי גירושין סבוכים. פנו אלינו כעת ובואו להיות תמיד צעד אחד קדימה.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין