זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין גירושין באזור חיפה יכול לשנות את המצב

  גירושין הם חוויה מאוד לא נעימה, אפשר להגיד את זה. גם אם מדובר על פרידה כשאין ילדים בסיפור וגם אם זו פרידה תוך חיבה והערכה האחד לשני, זה עדיין אירוע מטלטל, אירוע שאף אחד לא היה רוצה להגיע אליו. אם הוא רועש ועם אמוציות, זה כבר הרבה יותר מורכב ואם יש נכסים בסיפור ובטח אם יש ילדים, זה הופך את הכול למסובך הרבה יותר. אם נקלעתם למצב הזה, אם אתם מרגישים שהכל סוגר עליכם ואתם רוצים לדעת שאחרי שהכל ייגמר תוכלו להתחיל בחיים חדשים, אתם צריכים עורך דין מקצועי שייצג אתכם. אם אתם גרים באזור חיפה, עורך דין גירושין באזור חיפה עשוי להציל את המצב.

  עורך דין גירושין באזור חיפה שיציל את מצב

  לעורכי דין לענייני משפחה וגירושין יצא שם של זאבים, כאלו שמחפשים רק לטרוף ולהשאיר את הצד השני זה שמול הלקוח שלהם בלי כלום. אבל זה לא חייב להיות ככה ואפשר להגיע להסכמים גם באווירה טובה, למצב בו שני הצדדים ייצאו מרוצים ואפשר יהיה להמשיך את החיים ברוגע, בטח כשיש ילדים ורוצים רק את הטוב בשבילם ולא מלחמות אין סופיות. עורך דין גירושין באזור חיפה צריך להיות כזה, עורך דין שעושה הכול על מנת שהלקוח שלו יקבל את מה שמגיע לו אבל עם השתדלות עד כמה שניתן להימנע ממלחמות.

  ניסיון הוא שם המשחק!

  אם אתם רוצים למצוא עורך דין כזה, אם אתם רוצים להיפרד באווירה טובה ולהמשיך הלאה ורוצים את הטוב ביותר בשביל הילדים שלכם אבל בלי לוותר על מה שחשוב לכם, אתם צריכים למצוא עורך דין עם ניסיון רב בתחום.

  במילים אחרות, אתם צריכים את עורך דין ירון גרוס, עורך דין לענייני משפחה, ירושות, משקים חקלאיים ותחומים אחרים שיסייע לכם. הוא יביא עימו ניסיון עשיר של ייצוג בבית המשפט יחד עם אין ספור "קבלות" על ההצלחות שלו, הוא יביא עימו צוות איכותי שיסייע לו על מנת שהגירושין שלכם יעברו עליכם בצורה סבירה עד כמה שניתן, ותישארו עם היכולת להמשיך את החיים.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין