זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עו"ד לענייני משפחה בחיפה

  לעיתים לאחר תקופה של זוגיות פורה וטובה מגיע משבר עמוק ממנו לא ניתן לצאת. חיפאים אשר נאלצים לעבור תהליך גירושין או גישור טרם הגירושין יזדקקו לשירותיו של עו"ד לענייני משפחה בחיפה. הליך הגירושין עשוי להיות לא נעים במקרים מסוימים ולהיות כרוך במאבקי כוחות בלתי פוסקים בין בני הזוג ונציגיהם. על כן, טרם הגשת תביעת גירושין לבית הדין, מחייב החוק הליך של גישור ביחידות הסיוע של בתי המשפט לענייני משפחה או בתי הדין הרבניים. כישלון של הליך זה פירושו הליך משפטי מורכב.

  שירותי עו"ד לענייני משפחה בחיפה

  גישור הוא פתרון אופטימלי ומהיר עבור זוג הרוצה להיפרד. לעומת הגישור, הליך ארוך וקשה של גירושין בין כותלי בין המשפט הוא עניין הגוזל משאבים הן כספיים ובעיקר נפשיים, דבר העשוי להשפיע גם על הילדים המשותפים. על הנייר גישור הוא הדרך הנראית הטובה ביותר אך במציאות היא איננה תמיד אפשרית. במידה ולא הצלחתם להגיע להסכמה דרך מגשר, הגיע הזמן לפתוח בהליך גירושין. תהליך זה יבצע עבורכם עורך דין המתמחה בדיני משפחה, אשר לאחר פתיחת תיק גירושין יתן את הדעת על הנושאים הבאים:

  • איסוף פרטים על מצבם של בני הזוג.
  • גיבוש אסטרטגיית גירושין – תוכנית פעולה הנוגעות הן לפעולות "שלום" שיש להפעיל והן לדרכי "מלחמה" שיש ליישם בבוא הזמן.
  • קבלת החלטה לאיזו ערכאה לפנות – בית הדין הרבני או בית דין לענייני משפחה.
  • גיבוש אסטרטגיה בעניין רכוש, ילדים, משמורת והסדרי ראיה, וכמובן גירושין.

  עו"ד ירון גרוס – בונים אסטרטגיה מנצחת

  ישנן עוד סיבות רבות בגינן תצטרכו לפנות לעורך דין לענייני משפחה. נושאים אלה כוללים ירושות וצוואות, הסכמי ממון ועוד. בכל הנושאים הללו יטפל במקצועיות ויעילות משרד עורך דין ירון גרוס LL.M.

  משרדו של ירון גרוס, לצד מקצועיות מהמעלה הראשונה, מציע אוזן קשבת והתמקדות במטרות שלכם בהליך הגירושין. זכרו כי בחירה במשרד עורכי דין מנוסה ובעל ידע מקצועי רב הוא הכרחי להצלחת התיק.

  פנו כעת למשרדו של עורך דין ירון גרוס והחלו לבנות אסטרטגיה מנצחת לבית המשפט ולבית הדין.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין