עו"ד לענייני משפחה בחיפה

לעיתים לאחר תקופה של זוגיות פורה וטובה מגיע משבר עמוק ממנו לא ניתן לצאת. חיפאים אשר נאלצים לעבור תהליך גירושין או גישור טרם הגירושין יזדקקו לשירותיו של עו"ד לענייני משפחה בחיפה. הליך הגירושין עשוי להיות לא נעים במקרים מסוימים ולהיות כרוך במאבקי כוחות בלתי פוסקים בין בני הזוג ונציגיהם. על כן, טרם הגשת תביעת גירושין לבית הדין, מחייב החוק הליך של גישור ביחידות הסיוע של בתי המשפט לענייני משפחה או בתי הדין הרבניים. כישלון של הליך זה פירושו הליך משפטי מורכב.

שירותי עו"ד לענייני משפחה בחיפה

גישור הוא פתרון אופטימלי ומהיר עבור זוג הרוצה להיפרד. לעומת הגישור, הליך ארוך וקשה של גירושין בין כותלי בין המשפט הוא עניין הגוזל משאבים הן כספיים ובעיקר נפשיים, דבר העשוי להשפיע גם על הילדים המשותפים. על הנייר גישור הוא הדרך הנראית הטובה ביותר אך במציאות היא איננה תמיד אפשרית. במידה ולא הצלחתם להגיע להסכמה דרך מגשר, הגיע הזמן לפתוח בהליך גירושין. תהליך זה יבצע עבורכם עורך דין המתמחה בדיני משפחה, אשר לאחר פתיחת תיק גירושין יתן את הדעת על הנושאים הבאים:

  • איסוף פרטים על מצבם של בני הזוג
  • גיבוש אסטרטגיית גירושין – תוכנית פעולה הנוגעות הן לפעולות "שלום" שיש להפעיל והן לדרכי "מלחמה" שיש ליישם בבוא הזמן
  • קבלת החלטה לאיזו ערכאה לפנות – בית הדין הרבני או בית דין לענייני משפחה
  • גיבוש אסטרטגיה בעניין רכוש, ילדים, משמורת והסדרי ראיה, וכמובן גירושין.

עו"ד ירון גרוס – בונים אסטרטגיה מנצחת

ישנן עוד סיבות רבות בגינן תצטרכו לפנות לעורך דין לענייני משפחה. נושאים אלה כוללים ירושות וצוואות, הסכמי ממון ועוד. בכל הנושאים הללו יטפל במקצועיות ויעילות משרד עורך דין ירון גרוס LL.M.

משרדו של ירון גרוס, לצד מקצועיות מהמעלה הראשונה, מציע אוזן קשבת והתמקדות במטרות שלכם בהליך הגירושין. זכרו כי בחירה במשרד עורכי דין מנוסה ובעל ידע מקצועי רב הוא הכרחי להצלחת התיק.

פנו כעת למשרדו של עורך דין ירון גרוס והחלו לבנות אסטרטגיה מנצחת לבית המשפט ולבית הדין.

עו"ד לענייני משפחה בחיפה

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה