זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נוטריון בחיפה

  דרוש לכם נוטריון בחיפה? זקוקים לאישור של מסמך או לאישור תרגום? אם כך, כדאי לדעת שיש לא מעט אנשי מקצוע שעובדים בתחום הזה ולכן כדאי שתתחילו לבדוק כבר מעכשיו מי מכולם יוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר. אם אתם מחפשים שירות מהיר עם אמינות ואדיבות ללקוח, עו"ד ירון גרוס הוא הכתובת, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבוע פגישה?

  נוטריון בחיפה – כל השירותים שתקבלו במשרדנו

  אם זו הפעם הראשונה שאתם פונים אל נוטריון בחיפה טבעי שלא לגמרי תדעו במה דברים אמורים. ראשית, כדאי לדעת שלא כל עו"ד הוא גם נוטריון, שכן כדי להיות נוטריון צריך ניסיון של לפחות עשר שנים בתחום ואף להיות חבר בלשכת עורכי הדין. הסמכויות של הנוטריון רבות וכוללות שירותים שונים שהוא יוכל להציע לכם, כמו לדוגמא:

  • אישורים שונים של: נכונות העתק מסמך, את העובדה שאדם פלוני חי, תרגום ועוד.
  • הוא עורך מסמכים רגישים בנושאים שונים.
  • הוא מאמת הסכמי ממון בין בני זוג אשר נחתמו לפני הנישואין.

  את כל השירותים הללו לא תוכלו לקבל במשרדו של כל עורך דין. לכן, במידה ודרוש לכם שירות ספציפי שרק נוטריון יוכל לתת לכם, רצוי מאוד להתחיל לחפש כבר עכשיו את איש המקצוע הנכון לכם. במידה ויש לכם דילמה בין מספר נוטריונים שעובדים בעיר חיפה, ערכו השוואות בין חוות דעת שונות.

  לקבל שירות יעיל ומקצועי מנוטריון בחיפה במחירים הוגנים

  בין אם אתם רק רוצים שהנוטריון יאמת עבורכם מסמך כלשהו ובין אם תבקשו ממנו כל שירות אחר, אין סיבה להתפשר על איש מקצוע שאינו מהטובים ביותר שיש. לכן, כאשר אתם זקוקים לנוטריון באזור חיפה, כדאי שתתקשרו אל עוה"ד ירון גרוס. הוא זמין עבורכם תמיד במשרדו במספר: 077-7995056, אז למה לדחות את העניין? אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום עריכת הדין ועם תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אלין, אצל עוה"ד גרוס אתם בידיים טובות. כאן תוכלו תמיד לקבל שירות יעיל ומהיר, כך שגם אם העניין דחוף לכם במיוחד, אין מקום לחשוש או לפנות אל המתחרים.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין