זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  משמורת משותפת

  משמורת משותפת משמעה – חלוקה שווה של גידול הילד לאחר הגירושין. למשמורת משותפת מגוון גדול של יתרונות – הרבה פעמים ישנה אפשרות להגיע להסדר משמורת משותפת עם הייצוג המשפטי הנכון. פירמת עורך דין גירושין ירון גרוס ייצגה ומייצגת המון גרושים בחתירה להגיע למשמורת משותפת. צרו עימנו קשר עוד היום לפרטים נוספים!
  כשמדובר במשמורת משותפת ככלל המגמה המכוונת המסתמנת בשנים האחרונות תהא ליתן להורים משמורת משותפת על ילדיהם. כאשר גם כאן בבואו לדון בסוגיית המשמורת יעמוד בפני בית המשפט "עקרון טובת הילד", היינו טובתו של הקטין שעניינו הובא בפניו.

  ההכרעה תבוסס על מכלול התמונה הראיתית שתונח לפני השופט, הכוללת דעות מומחים להם יש את הניסיון הדרוש במקרים אלה.

  המשמורת המשותפת הינה הסדר המאפשר לשני ההורים להיות משמורנים על ילדיהם ולחלק בניהם באופן שווה את נטל הגידול והחינוך שלהם. במקרה זה הילד חולק את חייו באופן שווה אצל הוריו ושניהם מספקים את צרכיו.

  משמורת משותפת תתקיים אם המסוגלות ההורית של שני ההורים דומה ומתקיימת ביניהם תקשורת מספקת הנוגעת להחלטות בחיי הילד ולטובתו וכאשר כל אחד מהם מכיר ומודה בחשיבותו של האחר בחיי הילד, המרחק הגאוגרפי בין שני הבתים צריך להיות סביר על מנת לאפשר ניוד קל יותר לילד במעבר בין שני הבתים, זאת ועוד על הילד להסכים למשמורת המשותפת של שני ההורים.

  כפי שניתן לראות – משמורת משותפת תתקיים אם שני ההורים מקיימים תקשורת מספקת בכל הקשור לגידול הילד. פירמת עו"ד גירושין ירון גרוס מציעה לכם מגוון גדול של פתרונות מקצועיים בנושא. במידה וגם אתם רוצים להגיע למשמורת משותפת עם הגרוש / גרושה אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום. לחצו כאן ליצירת קשר

  משמורת משותפת – טובת הילד

  למשמורת המשותפת יתרונות רבים, היא מגבירה את מעורבות ההורה שאינו משמורן בחיי הילד. הילדים אשר במרבית הפעמים עברו טראומה כתוצאה מהגירושין יוצאים נשכרים מהסדר זה שכן הסדרי הראיה אינם חלים במקרה זה ההורים משתפים פעולה לטובת הילד, אין אינטריגות ומאבקים משפטיים. והילד חש תחושת בטחון בשל הקשר המתמיד עם שני הוריו.

  במקרה שאושרה המשמורת המשותפת נשאלת שאלת המזונות, האם האב ימשיך לשלם את מלוא הסכום שנקבע לו ולקיים משמורת משותפת? במקרים אלה , כל מקרה ידון לגופו, היינו יבחנו גובה הכנסותיהם של שני הצדדים, צרכי הקטינים ועוד.

  ככלל דמי מזונות לא יבוטלו במידה ונקבעה משמורת משותפת, סביר להניח שהם יופחתו מדמי המזונות אשר היו משולמים בהסכם ראיה רגיל.

  עוד בנושא

  תביעת משמורת

  להמשך קריאה

  משמורת אב

  להמשך קריאה

  טובת הילד

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין