זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מה תפקידו של מגשר גירושין בחיפה?

  מחפשים אחר מגשר גירושין בחיפה? עו"ד ירון גרוס הינו בעל ותק וניסיון של שנים רבות בתחום ויוכל לספק את המענה ההולם ביותר עבורכם. בשנים האחרונות נראה כי זוגות רבים העומדים בפני תהליך גירושין בוחרים בדרך הנאותה יותר לסיים תהליך מעין זה. מגשר עוזר לבני הזוג להתגבר מעל הקשיים הרגשיים ולנהל את התהליך בצורה שכלתנית יותר ופגיעה פחות. להבנה עמוקה יותר של הנושא פנו עוד היום למשרדנו.

  מהו מגשר גירושין בחיפה?

  תהליך הגירושין לרוב עלול להוציא מכל אחד מבני הזוג את הצדדים הפחות נעימים של האישיות שלו כיוון שהוא מלווה באמוציות רבות. הנגיעה בנקודות הרגישות יותר של הנפש אינה פשוטה ונראה כי שני בני הזוג מתקשים לשלוט ברגשותיהם. על מנת לגרום לתהליך להיות מעט יותר נעים ופחות אמוציונלי ניתן לבחור בעורך דין גירושין בחיפה אשר מטרתו לדאוג לאינטרסים האישיים של שני הצדדים מצד אחד אך להצליח גם לשמור על הרגשות הטובים ועל התחושה הנעימה בעת התהליך. 

  מגשר גירושין אחראי על כתיבת ההסכם הסופי בין שני בני הזוג הכולל את כל הנושאים החשובים והרלוונטיים בעת הליך זה. בעזרת ליווי עורך הדין וכן בעזרת הכלים הרבים אותם הוא מספק לאורך הדרך בני הזוג מגיעים להבנות בכל הנוגע לתחום הלא פשוט של חלוקת הרכוש המשותף, וכמובן למשמורת או הסדרי הראייה הנכונים ביותר עבור הילדים, המזונות להם זכאים הילדים ובמקרים מסוימים גם האישה. אם התהליך אכן מצליח ומתגבש מסמך סופי, ניתן להגיש אותו לבית המשפט לחתימה ובכך הוא הופך למסמך משפטי לכל דבר אותו שני בני הזוג צריכים לכבד.

  הבחירה בעורך דין מגשר

  אם אתם עומדים בפני תהליך גירושין ומתלבטים מהי הדרך הנכונה ביותר לפעול על מנת להפוך אותו לפשוט יותר אין ספק כי עורך דין מגשר הוא הפתרון הנכון. מגשר יהפוך את התהליך לסוחט ומתיש פחות ויאפשר לכם לחוות חוויה נעימה יותר. במידה וחיפה הינה עיר מגוריכם ואתם מחפשים עורך דין איכותי באזור, עו"ד ירון גרוס הינו הכתובת. לעו"ד גרוס ניסיון של שנים רבות בתחום וביכולתו לעזור גם למקרים הקשים ביותר להפוך למעט יותר נעימים ופשוטים.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין