זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מה חשוב לדעת לפני שבוחרים עו"ד גירושין

  לא מעט זוגות בישראל ובכלל בעולם בוחרים לאחר תקופה בה היו  נשואים לפרק את החבילה ולהמשיך איש איש לדרכו. כל עוד אין ילדים בתמונה התהליך יהיה פשוט יותר. כאשר ישנם ילדים הדברים מורכבים הרבה יותר ויש צרך להגיע להסכמה בנושאים רגישים כמו משמורת, הסדרי שהיה, מזונות ועוד. עו"ד גירושין בחיפה בעל ניסיון רב מסייע לצד שאותו הוא מייצג לשמור על האינטרסים שלו בהסכם הגירושין, לשמור על זכויותיו ולדאוג לכך שיוכל להמשיך את חייו בצורה החלקה ביותר, זאת כמובן תוך מציאת הדרך שתהיה הטובה ביותר להתמודדות ולהמשך החיים בצורה החלקה ביותר גם עבור הילדים.

  עו"ד גירושין בחיפה גם לתהליך גישור

  יותר ויותר זוגות בוחרים בהליך גישור בו יגיעו להחלטות בכל הנושאים הרלוונטיים ולניסוח הסכם גירושין. למעשה גם כאשר זוגות בוחרים להגיע להסכם דרך בית המשפט הם מחויבים לנסות ולהגיע להסכמות באמצעות גישור. תהליך גישור מאפשר לקבוע את הדברים כך שיהיו מקובלים על שני הצדדים במקום להתכתש בבית המשפט. אין ספק שלתהליך גישור על הזוג המתגרש להגיע מוכן, כולל לאופציה של ויתור ופשרה במטרה לסיים את התהליך בצורה המהירה והחלקה ביותר שאפשר. כדאי למטרה זו לבחור עו"ד גירושין בחיפה שיש לו ניסיון הן בניהול הליכי גישור גירושין והן בייצוג בבית המשפט. כך יוכל לכוון ולהוביל את התהליך בצורה הטובה ביותר. במידה והגישור לא בא בחשבון מכל סיבה שהיא, חשוב שתבחרו עורך דין שילחם עבורכם על מנת לקבל את זכויותיכם.

  איך לבחור עו"ד  גירושין?

  עו"ד גירושין הוא גורם משמעותי ביותר בחיי המתגרש בתקופה רגישה ולא יציבה בחייו. לכן, חשוב לבחור עורך דין שיהיה קודם כל מקצועי ובעל ניסיון רב בייצוג מתגרשים והצלחות הבאות לידי ביטוי בכך שהצד המיוצג על ידו קיבל את הדברים החשובים לו ביותר בהסכם הגירושין. חשוב לבחור עורך דין שיהיה קרוב אליכם פיזית, שניתן יהיה לגשת אליו בקלות, בין אם להבאת מסמכים או להתייעצות נוספת. לכן, אם אתם מתגוררים באזור חיפה בחרו עו"ד גירושין בחיפה שיהיה לכם נוח לגשת אליו. חשוב שיהיה זמין גם בדרכים אחרות ויהיה ניתן לפנות אליו בכל שאלה. מעבר למקצועיות עורך הדין חשוב הפן האישי, שיהיה לכם נוח לשתף אותו בדברים ושהוא ישרה עליכם תחושת ביטחון.

  עו"ד ירון גרוס הוא מתמחה בדיני משפחה כולל גירושין. הוא מייצג מתגרשים בבית המשפט או מוביל הליכי גישור בהצלחה גם במצבים מורכבים. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא

  השפעת בחירה נכונה של עורך דין עבור גירושין

  להמשך קריאה

  בחירת עו"ד דיני משפחה

  להמשך קריאה

  איך לעבור תהליך גירושין בצורה נכונה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין