זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מדוע חשוב לבחור בעורך דין שמתמחה בדיני משפחה?

  כל סוגי הליכי הגירושין מורכבים, מסובכים וטעונים מבחינה רגשית. גם כאשר הפרידה מתבצעת בהסכמה ואין רכוש משותף רב או ילדים, במהלך הגירושין עלולים להתעורר מחלוקות וקשיים. הסוד להרגעת הרוחות והסדרת הסכם גירושין הוגן בתוך זמן קצר הוא ליווי מלא של עו"ד גירושין בחיפה לכל אורך בדרך. עורך דין ירון גרוס בעל ניסיון רב בניהול תיקי גירושין מכל הסוגים, המקצועיות של המשרד באה לידי ביטוי בהשגת התוצאות הטובות ביותר בעבורכם. אם אתם מחפשים עו"ד גירושין בחיפה צרו קשר עם עו"ד ירון גרוס ותגלו יידע רב, ניסיון, אוזן קשבת ובעיקר, צוות מסור שפועל ללא הרף לקידום האינטרסים שלכם.

  איזה עו"ד גירושין בחיפה כדאי לבחור?

  הבחירה בעורך דין מסוים צפויה להשפיע על ההתנהלות של ההליך כולו כך שעליכם לוודא בחירת עורך דין שתואם את הדרך בה תרצו לנהל את התיק. כמובן שנבחר רק בעורך דין עם התמחות ספציפית בדיני משפחה וגירושין. הדגשים לבחירת עו"ד גירושין בחיפה הם : ניסיון, מקצועיות, בקיאות, יחסי אנוש, מחירים, זמינות, אמפתיה, המלצות וכימיה אישית. עליכם צריכים להיות מסוגלים להרגיש בנוח לצד עורך הדין וגם לסמוך עליו בעיניים עצומות.

  ממש כפי שלא תיגשו אל אורתופד במטרה לעבור טיפול שיניים, כך גם לא ניגש אל עורך דין מקרקעין לניהול תיק גירושין (דיני משפחה). הבקיאות והניסיון של עורך הדין יבואו לידי ביטוח בניהול מקצועי יותר של התיק, קבלת החלטות נכונות, הגשת כל הבקשות והעתירות בדיוק בזמן, התנהלות מכובדת, יכולת ניהול משא ומתן, קידום האינטרסים שלכם. רק עורך דין דיני משפחה שמתמחה בגירושין מחזיק בכל הידע הדרוש ובכלים הנחוצים לסיום מהיר של ההליך בצורה הטובה ביותר.

  זמינות של עורך דין בניהול תיק גירושין

  התנהלות בתיק הגירושין הופכת את עורך הדין לאיש סוד בעבורכם כך שאתם זקוקים לעורך דין זמין ואמפתי. חשוב לבחון את יחסי האנוש של עורך הדין ולא להתפשר על פחות מיחס אדיב ואוהד. הליך גירושין טומן בחובו לא מעט טלטלות רגשיות ומתח נפשי, תהיו חכמים ותבחרו עו"ד גירושין בחיפה שיודע לגלות אמפתיה ולהקשיב. על עורך הדין להיות זמין בעבורכם ופנוי לטיפול בתיק גם בתקופות לחוצות. מחפשים עורך דין גירושין? חייגו עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ והיכרות עם עו"ד ירון גרוס.

  עוד בנושא

  בחר לא לגור במשק המשותף - ולא יקבל דמי שימוש ראויים מגרושתו

  להמשך קריאה

  האם גבר שנפרד מבת זוגו צריך לחלוק עמה נכסים בחו"ל?

  להמשך קריאה

  גישור וגירושין

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין