זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לעבור תהליך גירושין עם עו"ד מומחה

  לצערנו כל זוג שלישי בישראל מתגרש בסופו של דבר. גירושין מהווים טלטלה רצינית לכולם, גם עבור הצד שיזם את הגירושין. כמובן שכאשר ישנם ילדים הדברים מורכבים הרבה יותר. ישנן נושאים רבים יותר להגיע בהם להחלטה ולקבוע כיצד יתנהלו דברים לאחר הגירושין, במטרה שהילדים יפגעו באופן מינימלי. כדי שדברים יתנהלו בצורה מסודרת ורגועה ככל האפשר, חשוב לבחור עורך דין גירושין באזור חיפה או לפי אזור מגוריכם שיהיה בעל ניסיון רב בייצוג מתגרשים וידע להשיג את מטרותיו בדרך אסרטיבית אך לא מתלהמת.

  עורך דין גירושין באזור חיפה לטיפול במגוון רחב של נושאים

  כאמור, כאשר מדובר על משפחה שמתפרקת הדברים מורכבים מאוד. אחד הנושאים הרגישים ביותר הוא המשמורת. אם יש עניין משותף לזוג המתגרש זו האהבה לילדיהם והרצון להיות איתם זמן רב ככל האפשר. עורך דין גירושין באזור חיפה שייצג את אחד מבני הזוג ידאג לכך שזכויותיו לגבי הילדים יישמרו בצורה הטובה ביותר. היום זוגות רבים בוחרים במשמורת משותפת, כשלהחלטה זו יש השלכות על מידת האחריות של כל אחד מההורים, על חלוקת ההוצאות ובהתאם לכך גם המזונות, נושא שאף הוא לא פשוט. עורך הדין ידאג לשמירה על האינטרסים ועל הזכויות של המתגרש באופן הטוב ביותר שניתן כמו גם בנושאים נוספים כמו חלוקת רכוש.

  להקדים תרופה למכה ולהקל על עצמכם בתהליך הגירושין

  אין ספק שתהליך הגירושין על ההחלטות הכבדות שצריכות להתקבל בו הוא תהליך מורכב לכן, אם אפשר  להביא לכך שדברים יהיו פשוטים יותר באמצעות פעולות שיתבצעו מבעוד מועד הדבר כמובן מומלץ. עורך דין גירושין באזור חיפה עוסק לרוב בעניינים נוספים הקשורים לתחום המשפחה. אחד מהם הוא עריכת הסכם ממון. הסכם ממון נערך לרוב לפני הנישואים, כאשר הזוג נמצא בשיא אהבתו ובקשר חזק, ויחד הם מחליטים החלטות הנוגעות לאופן חלוקת הרכוש במקרה של גירושין, גם אם מצב זה נראה רחוק מהם שנות אור באותו רגע. ניתן להחליט על רכוש שצבר כל אחד מהם בנפרד כמו גם על רכוש משותף שייצבר בעתיד.

  עו"ד ירון גרוס הוא עו"ד לענייני משפחה ובעל ניסיון רב בטיפול בתחום הגירושין, בין אם בייצוג מי מהצדדים ובין אם בגישור. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא

  השפעת בחירה נכונה של עורך דין עבור גירושין

  להמשך קריאה

  בחירת עו"ד דיני משפחה

  להמשך קריאה

  איך לעבור תהליך גירושין בצורה נכונה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין