זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  במה עוסק עורך דין לענייני משפחה בחיפה?

  המשפחה היא חיינו ואנחנו עושים הכול בשבילה. היא זו שנשארת איתנו לכל החיים אבל היא גם זו שיוצרת לא מעט מורכבויות. המורכבויות הללו עלולות להגיע לפעמים גם לפתחו של בית המשפט, סוגיות לא פשוטות שדורשות הכרעה. ענייני משפחה יכולים להיות עם השלכות מרחיקות לכת הן על חשבון הבנק שלנו אבל לא פחות חשוב, על היחסים שלנו עם הסובבים אותנו. בשביל לעבור הליכים משפטיים שונים רלוונטיים, צריך עורך דין לענייני משפה בחיפה כמו במקומות אחרים שיהיה עם ניסיון ועם המון רצון לעזור. אז הנה קצת על תחומי העיסוק של עורך דין לענייני משפחה שאתם צריכים להכיר.

  תחומי עיסוק

  אז באילו תחומים עוסק עורך דין לענייני משפחה בחיפה כמו גם במקומות אחרים? הוא עוסק למשל בהסכמי ממון. יש לא מעט אנשים שמעדיפים לעגן בהסכמים את המפגש שלהם עם בן או בת זוג בגלל נכסים רבים, בגלל ילדים שיש לכל אחד מהצדדים במידה ומדובר על פרק ב' או מכל סיבה אחרת. עורך דין משפחה הוא זה שיכין את ההסכם. עורך דין כזה עוסק כמובן בהסכמי גירושין כמו גם בצוואות, התנגדות לצוואות וכל מה שמסביב. הוא עוסק בכל מה שנוגע לבן ממשיך במשק של הוריו בדמי מזונות, במשמורת, בחלוקת רכוש ובמה לא…

  האיש הנכון בזמן הנכון

  אם אתם מחפשים עורך די שיש לו מומחיות בדיני משפחה והוא עוסק בכל העניינים הרלוונטיים, אתם צריכים לבחור את הטוב ביותר והטוב ביותר זה עורך דין ירון גרוס. לירון והצוות שלו יש ניסיון של שנים רבות כמו גם אין ספור לקוחות מרוצים, הוא מספק שירותים משפטיים מגוונים כאלו שבטוח יסייעו גם לכם.

  סכסוך משפחתי יכול להיות ממושך ומלא התכתשויות ובחירתו של משרד עורכי דין רציני ומקצועי הוא הדבר הנכון. אם תעשו את הבחירה הנכונה ותשכרו את שירותיו של עו"ד ירון גרוס, תעלו משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח אל מול הגורמים השונים. כל מה שאתם צריכים זה ליצור קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין