זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  במה יכול לסייע עו"ד גירושין בצפון?

  בחירת עו"ד גירושין בצפון יכולה להיות לעיתים מעט מתישה כיוון שישנם בעלי מקצוע רבים העוסקים בתחום. בחירתו של עו"ד אשר ילווה אתכם בתהליך הגירושין יכולה להיות פעמים רבות החלק החשוב והקריטי ביותר בתהליך. לעו"ד תפקיד בעל חשיבות מרובה והוא יכול למקסם את זכויותיכם ולעזור לסיים את התהליך בדרך הטובה ביותר עבורכם. אם אתם מחפשים אחר עורך דין באזור הצפון, פנו עוד היום אל עו"ד ירון גרוס בכדי לקבל ייעוץ ראשוני בנושא.

   

  תהליך גירושין הינו תהליך אשר דורש כוחות נפשיים רבים. מדובר בהליך לא פשוט מבחינה רגשית כיוון שאין זוג אשר בוחר להתגרש מבלי שהנושא יגע בעומק ליבו. בנוסף לכך, הנושאים אשר עולים לדיון בתהליך זה הינם רגישים, כואבים ועדינים. במקרים מעין אלו עו"ד גירושין יכול לסייע במספר דרכים:

  • גישור – לרוב כאשר אנו מדברים על תהליכי גירושין עולה בדמיוננו תמונה של שני בני זוג אשר עסוקים בוויכוחים וחיכוכים אינסופיים. כיום נרשמת מגמה של זוגות רבים הבוחרים בהליך גישור על מנת לסיים את פרק הנישואים שלהם בצורה יפה ומכובדת יותר הן עבורם והן עבור ילדיהם. עו"ד מגשר מנסה לצמצם את הפער אשר נוצר בין בני הזוג על מנת להביא אותם להסכמות בכל נושא בו נוצר חיכוך.
  • ייצוג בבית המשפט – אם הליך הגישור לא עוזר או במקרה בו בני הזוג מלכתחילה בוחרים בערכאה משפטית, תפקידו של עו"ד הינו לייצג את האישה או הגבר בפני בית המשפט על מנת להביא את המיוצג שלו אל התוצאות הטובות ביותר עבורו – הן מבחינת מזונות, מדור, כתובה, הסדרי ראייה, משמורת ועוד.

  תהליכי גירושין שונים

  כיום זוגות רבים בוחרים בתהליך גירושין אשר נעשה בצורה מעט יותר נעימה עבורם, אך גם בתהליך מעין זה עזרתו של עורך דין הינה הכרחית. על מנת לצלוח את תהליך הגירושין בצורה הטובה ביותר ובכדי להרגיש כי האנרגיה הנפשית שלכם אינה נשחקת, פנו אל עורך דין ירון גרוס. משרדנו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום דיני המשפחה ובידנו כל הכלים הנכונים על מנת לעזור לכם להתגבר על השלב הזה בחייכם ולהתחיל חיים חדשים בצורה הנקייה ביותר.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין