זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בחירת עו"ד דיני משפחה

  אחד התחומים המורכבים בעולם המשפט הוא דיני משפחה. אם בתחומים רבים כמו המשפט האזרחי, מקרקעין ועוד מדובר בשני צדדים שלאחר סיום ההליך לרוב לא יראו עוד זה את זה, משפחה היא לתמיד, כולל כאשר מדובר בגירושין במשפחה עם ילדים בה ימשיכו בני הזוג המתגרשים לנהל קשר ורצוי שיהיה ענייני ונעים ככל האפשר. לכן, בכל הקשור לענייני משפחה חשוב לא להתפשר ולבחור עורך דין לענייני משפחה בקריות או בכל מקום אחר שיהיה בעל ניסיון רב בתחום, גישה לא מתנצחת או מתלהמת, וזאת גם אם דברים נידונים בבית המשפט, ושיוכל גם להוביל הליך גישור בצורה עניינית ורגועה.

  עורך דין לענייני משפחה בקריות לשלבים שונים בחיי המשפחה

  גירושין הם אמנם נושא מרכזי בו מטפל עורך דין לענייני משפחה בקריות בשל מורכבות התהליך והזמן הארוך בו הוא מתנהל. עם זאת, תחום המשפחה כולל טיפול בנושאים שונים. למעשה לאורך כל חיי המשפחה, מהרגע בו זוג מחליט להינשא או לחיות חיים משותפים יהיו מצבים שונים בהם יזדקק לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה. בתחילת הדרך עריכת הסכם ממון או הסכם ידועים בציבור היא מהלך חשוב שיקל מאוד במקרה של גירושין או פרידה. בהמשך פניה לעורך דין יכולה להיות במצב של פונדקאות או אימוץ, מהלכים שנדרשת עבורם הסדרה משפטית. גם פטירת אחד ההורים מעלה את הצורך בליווי משפטי לקיום צוואה או ירושה, וכך גם בהמשך כאשר בני הזוג עצמם מזדקנים ורוצים לערוך צוואה.

  לבחור עורך דין שתסמכו עליו בעיניים עצומות

  כאמור, עניינים משפטיים בתוך המשפחה יכולים לצוץ בשלבים שונים ובמגוון רחב של מצבים. לכן, כדאי לבחור עורך דין לענייני משפחה בקריות שיהיה עבורכם הכתובת לפנות אליה בכל שלב בו צץ עניין משפטי במשפחה שיש לטפל בו. בחרו עורך דין מקצועי שפועל באופן יסודי ללא פשרות, עורך דין בקיא בחוקי המשפחה, כולל בכל עדכון בחוק וכן מכיר תקדימים משפטיים בנושאים שלא מעוגנים עדיין בחוק. זכרו כי עורך דין מקצועי ומנוסה הוא זה שילחם עבור הזכויות שלכם. חשובה הזמינות שלו, שתרגישו בנוח לפנות אליו בכל שאלה ובכלל לשתף אותו במצב באופן פתוח וחופשי.

  עו"ד ירון גרוס מתמחה בדיני משפחה ומטפל באופן מקצועי ביותר במגוון רחב של מצבים ונושאים בתחום, החל מגירושין, דרך עריכת הסכמי ממון והסכמים אחרים ועד טיפול בצוואות וירושות. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא

  השפעת בחירה נכונה של עורך דין עבור גירושין

  להמשך קריאה

  איך לעבור תהליך גירושין בצורה נכונה?

  להמשך קריאה

  לעבור תהליך גירושין עם עו"ד מומחה

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין