זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בחירה חכמה של עו"ד גירושין בחיפה

  זה יכול לקרות לכל אחד ולצערינו זה קורה ליותר מידי זוגות, ואם ניכנס למספרים זה מגיע היום לאחד מתוך שלושה זוגות. המדובר הוא כמובן על גירושין, פרידה של בני הזוג לאחר נישואין שיכולה להיות לאחר תקופה קצרה או ארוכה, עם או בלי ילדים או נכסים כאלו ואחרים.

  אין ספק שזה הליך לא נעים כזה שמעורבים בו לא מעט אמוציות, אבל הוא גם הליך שכל אחד מבני הזוג אמור להכין את עצמו הלאה להמשך החיים וצריך לקבל את מה שמגיע לו. אם אתם מאזור חיפה עו"ד גירושין בחיפה הוא בדיוק מה שאתם צריכים, עו"ד מנוסה ועם כמה שיותר הצלחות בייצוג בלקוחות שלו.

  עו"ד גירושין בחיפה – לקבל את המקסימום האפשרי

  עו"ד גירושין הוא זה שידאג לאינטרסים שלכם. יכול להיות שבמהלך החיים המשותפים שלכם רכשתם נכסים שהיו בבעלות שניכם ויכול להיות שהבאתם איתכם אל הנישואין נכסים שהיו כבר בבעלותכם, יכול להיות שיש לכם ילדים משותפים ואתם רוצים לזכות לראות אותם מספיק ויכול להיות שיש דברים אחרים שאתם רוצים לקבל ולצאת במצב כזה שתוכלו להמשיך את חייכם. עו"ד טוב ידאג לכם. הוא אומנם לא יתחייב מראש להצלחה אבל אם הוא מספיק בעל ניסיון הוא ישיג עבורכם לא מעט. זה לא חייב להיות במלחמות ויכול להיות גם בצורה בה שני הצדדים יסכימו, אבל בלעדיו יהיה לכם קשה.

  לבחור את הטוב ביותר!

  כשמחפשים אחר עו"ד גירושין בחיפה צריך לקחת את הטוב ביותר, את זה שיש לו את הניסיון הרב ביותר בדיני משפחה ויש לו מספיק רזומה במקרים של גירושין. הוא צריך להיות עו"ד שיוכל להראות לכם "קבלות" על הצלחות שלו וצריך להיות כזה שתהיה לכם אינטראקציה איתו מיד מהרגע הראשון.

  עו"ד כזה בדיוק הוא עו"ד ירון גרוס. יש לו משרד שעוסק בתחום המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות, רשלנות רפואית ותחומים נוספים. הוא ישמח לתת לכם שירות לא פחות ממצוין ויעשה הכול על מנת לשמור על האינטרסים שלכם כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם בהליך.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין