זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  באילו נושאים מטפל עו"ד לענייני משפחה בחיפה?

  יש לא מעט נושאים שנוגעים לדיני משפחה בעולם המשפט ותפקידו של עורך הדין הוא לייצג את הלקוחות שלו כך שהם יקבלו את התוצאות הטובות ביותר עבורם. כך שאם אתם בני זוג שהחליטו לפרק את החבילה, אנשים שנשואים מספר שנים ויש לכם כבר רכוש משותף ואולי גם ילדים משותפים, תצטרכו את סיועו של עו"ד לענייני משפחה בחיפה (במידה ואתם מהאזור) כדי שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר בשבילכם. כל מה שאתם צריכים הוא למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר בשבילכם ולקבל שירותים מקיפים. עו"ד כזה יוכל לסייע לכם במגוון מקרים שאתם עשויים להימצא בהם ולאו דווקא בענייני גירושין.

  עו"ד לענייני משפחה בחיפה – לא רק גירושין

  אז במה עוסק עו"ד לענייני משפחה בחיפה אם לא מדובר על גירושין? עו"ד כזה ילווה בין השאר גם ידועים בציבור שרוצים לערוך הסכם ביניהם או חלילה אם הם רוצים להיפרד ויש להם רכוש, נכסים או ילדים משותפים. הוא גם עוסק בכל מה שנוגע לנישואין אזרחיים ומלווה בני זוג בכל מה שזה כרוך בו, הוא עוסק בצוואות וירושות ומייצג כל אחד מהצדדים, באימוץ ילדים ובפן המשפטי הנלווה להליך, קטינים ונוער וכל דבר אחר שנוגע למשפחה. יש סוגיות משפטיות רבות בכל מה שנוגע לענייני משפחה, סוגיות שדורשות ניסיון רב והתמחות ספציפית במקרים שונים.

  לא חייבים מלחמת עולם!

  לא פעם מקרים של דיני משפחה מגיעים לכדי טונים גבוהים, לדיונים אין סופיים ובעיקר למלחמות שהסוף שלהן לא נראה לעין. אבל מסתבר שזה לא חייב להיות ככה, לא כל מקרה חייב להימרח שנים ארוכות ואפשר להגיע להסכם מספק גם בלחיצת יד. עם עו"ד לענייני משפחה שהינו עורך דין מקצועי ועם ניסיון, זה יכול להיות אחרת.

  אם אתם מחפשים עו"ד כזה, עו"ד ירון גרוס הוא בדיוק מי שאתם מחפשים. הוא יסייע לכם בכל מה שדרוש לכם וייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, הוא יביא עימו ניסיון רב ויעשה הכול על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין