זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך תמצאו עורך דין מומחה לענייני משפחה?

  משפחה היא הכול בשבילנו אבל היא יכולה להיות גם כאב ראש לא קטן. זה קורה כשמשהו לא עובד כמו שצריך, כשיש בעיה או כשרוצים להסדיר עניין כלשהוא בכדי למנוע בעיות עתידיות. אלו בעיות יכולות להיות? למשך גירושין. צריך להגיע להסכמות ואם אין הסכמות צריך שבית המשפט יכריע, צריך שתתקבל החלטה לגבי הילדים ולגבי הממון המשותף כמו גם לגבי חובות וכל דבר שהיה של שני הצדדים במהלך השנים. אם אתם גרים באזור הצפון, עורך דין לענייני משפחה בצפון הוא מה שאתם צריכים ומחפשים. הוא ילווה אתכם בכל הליך רלוונטי שהוא, הוא ייעץ והוא ייצג אתכם בפני הערכאות המשפטיות.

  עורך דין לענייני משפחה בצפון לכל דבר ועניין.

  הגעתם לגיל בו אתם מתחילים לחשוב על מה שתשאירו אחריכם? אתם רוצים למנוע אי הסכמות וסכסוכים בין הילדים אחרי שתלכו? אם אתם רוצים לערוך צוואה, עורך דין לענייני משפחה בצפון כמו גם בכל מקום אחר יסייע לכם. חושבים על פונדקאות? אתם חייבים ליווי משפטי וגם במקרה הזה, עורך דין לענייני משפחה הוא זה שיסייע לכם. כך גם אם אתם צריכים הכרה באבהות וכך גם באפוטרופסות, כך כל מה שנוגע לנישואין ותקפותם וכל דבר אחר שנוגע לענייני משפחה. אבל מה חשוב כשמחפשים עורך דין מומחה לענייני משפחה? הנה כמה דברים חשובים.

  בחרו את עורך הדין הנכון בשבילכם

  אם אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה, בין אם הוא בצפון או בכל מקום אחר, הוא צריך להיות קודם כל אחד שיש לכם אינטראקציה טובה איתו כבר מהרגע הראשון. הוא צריך להיות כזה שאתם סומכים עליו ושהוא נראה לכם מי שמבין עניין ויכול ללוות אתכם בצורה מקצועית. הוא צריך להיות עם ניסיון באופן כללי וצריך להיות עם ניסיון ספציפי במקרים כמו שלכם.

  אם אתם מחפשים את עורך הדין הנכון בשבילכם, זה שיסייע לכם בכל דבר ועניין בנוגע למשפחה ולתחומי נוספים, אתם צריכים את עו"ד ירון גרוס שיסייע לכם. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולקבל את כל המידע שאתם צריכים.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין