זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך למצוא עורך דין משפחה בחיפה?

  את שירותם של עורכי דין יש לא מעט אנשים שצריכים. למעשה, כולנו נצטרך יום אחד, וזה לא חייב להיות קשור לאיזה משבר או בעיה. לפעמים בשביל להסדיר דברים ובשביל לסכם דברים, צריך עורך דין שיהיה זה שייעץ איך לעשות את זה נכון וגם ינהל את ההסכם וכשזה נוגע למשפחה זה הדבר הנכון ביותר. אם אתם צריכים מומחה בדיני משפחה ואתם גרים באזור חיפה, עורך דין משפחה בחיפה הוא בדיוק מי שאתם מחפשים. הוא יעשה לכם סדר והוא ידאג לאינטרסים שלכם כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם ובשביל שתוכלו להתנהל בצורה טובה יותר גם בעתיד.

  עורך דין משפחה בחיפה למניעת צרות עתידיות

  אם אתם מחפשים עורך דין משפחה בחיפה כמו בכל מקום אחר, זה לא אומר שאתם כרגע בבעיה אלא יכול להיות שאתם רוצים למנוע בעיות בעתיד וזה מצוין. כך לדוגמא אם אתם  לפני פרק ב' בחיים שלכם ויש לכם כבר נכסים שאתם מביאים איתכם לנישואין ואתם רוצים למנוע בעיות ושיהיה ברור בעתיד שהילדים שלכם יקבלו את הנכסים שלכם והילדים של בת זוגתכם יקבלו את מה שהיא הביאה איתה לנישואין, אתם חייבים עורך דין בשביל להסדיר את זה. כך גם הסכמים אחרים לפני הנישואין או חתימה על ירושה אצל עורך הדין כדי שהילדים לא יסתכסכו בעתיד…

  עורך דין לטיפול בבעיות עכשוויות

  אז עורך דין בחיפה כמו בכל מקום אחר יסייע לכם למנוע בעיות עתידיות אבל מעבר לכך, הוא יסייע לכם גם לפתור בעיות עכשוויות. כך לדוגמא אם אתם עומדים בפני גירושין או שכבר התחלתם את ההליך, אתם צריכים מישהו שילווה אתכם וידאג לכל דבר. כך גם אם אתם רוצים להתחיל בהליך פונדקאות או אי הסכמה על רכוש כזה או אחר בתוך המשפחה, על ירושה שאתם חושבים שמגיע לכם ונושאים אחרים.

  עורך דין כזה צריך להיות מקצועי ובעל ניסיון רב ואין כמו עורך דין ירון גרוס בשביל לקבל את השירות הטוב ביותר ובעיקר להצליח לשמור על האינטרסים שלכם.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין