זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך למצוא עורך דין מומלץ עבור גירושין?

  גירושין הם תהליך שהוא לרוב ארוך ומורכב מאוד, במיוחד כשישנם ילדים. אז ההתנהלות צריכה להיות בעדינות רבה כאשר המתגרשים רואים את טובת ילדיהם לנגד עיניהם כל הזמן. בכל מקרה בית המשפט בו יידונו ענייני הגירושין יחליט כל החלטה כאשר טובת הילדים פרושה כל הזמן מול עיניו. לכן, כדי להבטיח שמירה על זכויות ואינטרסים לצד שמירה על טובת הילדים חשוב לכל אחד מהצדדים לבחור עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה שייצג אותו. עורך דין מומלץ בעל הצלחות רבות ולקוחות מרוצים יוכל להבטיח שמירה על זכויותיו של הצד אותו הוא מייצג וזאת תוך ניהול הדיון בצורה עניינית מבלי לגרום להפיכת האווירה לטעונה עוד יותר.

  איך לבחור עורך דין מומלץ  לגירושין בחיפה?

  לבחירת עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה יש כאמור משמעות רבה. לכן, חשוב לבדוק מספר עורכי דין לפני שאתם מקבלים את ההחלטה החשובה הזאת. אם יש לכם חברים או אנשים שאתם סומכים על דעתם ויכולים להמליץ,  דברו עם עורך הדין וודאו שמתאים גם לכם שילווה אתכם בתהליך. לפן האישי חשיבות רבה: כיצד אתם מרגישים מול עורך הדין, ותחושה היא עניין אינדיבידואלי כך שגם אם קיבלתם המלצה, לא למהר אלא לבדוק את הדברים מבחינתכם. חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון בהובלת התהליך שתעברו, זכרו כי לעיתים מדובר במלחמה אמיתית שעליו לנהל במהלך דיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני.

  עורך דין להתייעצות בכל נושא בענייני משפחה

  לרוב, עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה יהיה בעל ניסיון בטיפול בעניינים שונים הנוגעים לדיני משפחה. לכן, כדאי לכם לבחור עורך דין בעל ניסיון רב בענייני משפחה, בקיאות רבה בחוקים ובתקדימים משפטיים בנושאים שונים. עורך דין זה יכול להיות הכתובת עבורכם בכל נושא, כמו ענייני ירושה. כאשר מגיעה העת לחלק ירושה שהוריש  אחד ההורים שהלך לעולמו, או כאשר אתם עצמכם מעוניינים לערוך צוואה. יכולים לצוץ גם נושאים לגבי הגירושין גם לאחר כניסתם לתוקף כמו שינוי גובה מזונות.

  עו"ד ירון גרוס הוא עורך דין בעל ניסיון רב בכל הקשור לגירושין וכן בענייני משפחה בכלל. לאורך שנות עיסוקו בתחום סייע לרבים באופן מקצועי ביותר לעבור תקופות ומצבים לא פשוטים. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא

  איך עו"ד יכול למנוע מחלוקת בענייני ירושה

  להמשך קריאה

  השפעת בחירה נכונה של עורך דין עבור גירושין

  להמשך קריאה

  בחירת עו"ד דיני משפחה

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין