זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך לבחור עורך דין גירושין בצפון?

  גירושין אף פעם לא נעימים. לא משנה איך נתסכל על זה, הם כואבים וקשים גם אם הם לא דרמטיים. אז נכון שמזל שיש את האפשרות הזו ואין כאן חתונה קתולית שדורשת להישאר האחד עם השני כל החיים גם אם לא רוצים את זה, אבל עדיין, זו משפחה שמתפרקת, אלו חיים שלימים שמשתנים ואלו אנשים שנפגעים, גם אם אלו רק בני הזוג או שיש גם ילדים בסיפור. אם אתם בתחילתו של הליך גירושין ואתם זקוקים לליווי משפטי וגרים באזור הצפון, עורך דין גירושין בצפון יוכל לסייע לכם. הוא יספק לכם את הבטחון שאתם צריכים כדי שתוכלו להתקדם.

  עורך דין גירושין בצפון – עם או בלי ילדים

  אם אתם צריכים עורך דין גירושין בצפון כמו בכל מקום אחר בארץ, יכול להיות שיש לכם נכסים שצברתם במהלך השנים, נכסים שיכול להיות שתצטרכו לחלק או להגיע איכשהוא לסיכום על מה הולך למי ויכול כמובן להיות שיש לכם ילדים שאתם צריכים שיהיו סיכומים לגביהם. עורך דין הוא מי שיסייע לכם לצלוח את ההליך המשפטי המורכב הזה בין אם אתם עם או בלי ילדים. הוא ייתן לכם את הייעוץ והוא יידע להשיג עבורכם את הטוב ביותר בשבילכם. עורך דין טוב הוא אחד שלאו דווקא מחפש מלחמות אלא יצליח להשיג עבורכם את מה שאתם רוצים גם בלי התכתשויות.

  עורך דין שישפיע על החיים שלכם שנים

  בבואכם לבחור את עורך הדין הנכון בשבילכם, אתם צריכים לעשות את זה בצורה נכונה כי עורך דין כזה יהיה בעל השפעה על שנים רבות קדימה. אם יש לכם ילדים קטנים, ההשפעה של מה שיסוכם תהיה עד גיל 18 שלהם (ולפעמים יותר) ובכל מה שנוגע לכסף ולנכסים, זה יכול להיות לעשרות שנים אם לא לכל החיים.

  אם אתם מחפשים את עורך הדין הנכון, עורך דין ירון גרוס הוא מי שאתם צריכים בשביל לצלוח את ההליך בהצלחה ובשביל לשמור על האינטרסים שלכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בשבילכם ובשביל העתיד שלכם.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין