זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך לבחור עורך דין גירושין בחיפה?

  יש לא מעט זוגות שיש להם בעיות כאלו ואחרות והם מתעלמים מהן. הם מעדיפים לא להתמודד איתן וחושבים שיקרה איזה שהוא נס שישנה את זה, הם נותנים לימים לעבור ומשלימים עם העובדה שהם לא יהיו מאושרים בנישואין לעולם. יש זוגות שכן מחליטים לעשות משהו והולכים לטיפול כזה או אחר, ויש את אלו שמגיעים לשלב בו הם מבינים שהאופציה היחידה היא שהם יפרקו אך החבילה, בין אם לאחר טיפול ובין אם ללא טיפול.

  זה מפחיד לעשות צעד כזה ולעיתים נראה שהכול קורס ומה יהיה מעתה והלאה, אבל אם לוקחים את העורך דין הנכון, אם שוכרים את שירותיו של עורך דין גירושין בחיפה שיש לו את הניסיון הדרוש, זה יכול להיות פחות נורא ממה שזה.

  עורך דין גירושין בחיפה לכל אחד מן הצדדים

  לא משנה איזה צד אתם בסיפור, בין אם את האישה או שזה אתה הגבר, עורך דין גירושין בחיפה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. הוא יסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם ולצאת מהגירושין עם יכולת להמשיך את החיים שלכם ולבנות אותם מחדש. הוא יסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם אם יש לכם נכסים משותפים, והוא יסייע לכם לקבל את הזכויות שמגיעות לכם אם יש לכם ילדים. כל אחד מהצדדים רוצה בדרך כלל יותר אבל בסוף צריך להתפשר ובמקרים מסוימים להילחם כדי להצליח. עורך דין מנוסה ייעץ לכם מה נכון לכם ואיך להגיע לתוצאות, וכמובן גם ייצג אתכם.

  לקבל את הטוב ביותר

  אז מה אתם צריכים בשביל לקבל את עורך הדין הטוב ביותר בשבילכם? מה חשוב לברר עליו לפני שסוגרים איתו? יש כמה דברים שחשוב לדעת. קודם כל מה הניסיון שלו והאם יש לו ניסיון ספציפי במקרים כמו שלכם. שנית, חשוב לבחון את האינטראקציה איתו כדי לדעת שאתם הולכים לעבור כברת דרך עם איש המקצוע שנוח לכם איתו.

  עו"ד ירון גרוס הוא בדיוק מה שאתם מחפשים אם אתם צריכים עו"ד לענייני משפחה כמו גם לתחומים אחרים. הוא ישמח לתת לכם שירות לא פחות ממצוין!

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין