זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך בוחרים עורכי דין נכונים לענייני משפחה?

  המשפחה היא הדבר החשוב לנו ביותר, זו שאנו חיים בשבילה, עובדים בשבילה ועושים בשבילה הכול. משפחה היא העוגן שלנו והיא הבסיס שלנו, אבל גם משפחה יכולה להיות עם בעיות והבסיס הזה יכול להיות לא יציב. מתי זה קורה? כשזוג עם או בלי ילדים מחליט חלילה לפרק את החבילה. הוא אמור לעשות את זה בצורה כזו שכל אחד ישמור על האינטרסים שלו  ובשביל זה צריך עורכי דין לענייני משפחה בחיפה כמו בכל מקום אחר. כך גם כשיש סכסוך בעניין הירושה או כשיש סיבה שמחה – רוצים להרחיב את המשפחה ואי אפשר בצורה טבעית אלא באמצעות פונדקאית. בכל המקרים הללו עורך דין משפחה כזה שיוכל ללוות ולשמור על האינטרסים.

  עורכי דין לענייני משפחה בחיפה – תמצאו את האחד!

  אם אתם מתגוררים בחיפה ואתם מחפשים עורכי דין לענייני משפחה בחיפה כמו בכל מקום אחר בארץ, תוכלו למצוא כאלו בלי סוף. יש המון עורכי דין בתחום אבל אתם חייבים לבחור את האחד שלכם, את המשרד שילווה אתכם יד ביד אל עבר עתיד טוב יותר. בין אם זה בענייני גירושין או בענייני צוואה, בין אם בעניין פונדקאות או בדיקת אבהות, בין אם מדובר על הסכמי ממון שלפני הנישואין, אימוץ או כל תחום אחר, אתם חייבים עורך דין שתוכלו לסמוך עליו כזה שיסייע לכם בעתיד טוב יותר.

  איך בוחרים את עורך הדין הנכון?

  אז עורכי דין לענייני משפחה בחיפה כמו בכל מקום אחר יש כפי שציינו בלי סוף. כל מה שאתם צריכים זה לקבל חוות דעת, המלצות וכמובן לבדוק מהו הניסיון של אותו עורך דין או משרד מדובר. אתם צריכים לראות האם יש לכם אינטראקציה טובה עם עורך הדין ואם אתם מבינים האחד את השני, כי יכול להיות שהדרך שלכם ביחד תהיה ארוכה, וכדאי שהיא תהיה גם נעימה.

  אם אתם מחפשים את העורך דין הטוב ביותר בתחום באזור, אין כמו עורך דין ירון גרוס שיביא עימו ניסיון, שירות מעולה והמון רצון טוב לסייע לכם.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין