זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים שלנו?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך בוחרים עורך דין גירושין בקריות?

  לא משנה כמה זמן הייתם נשואים ומה צברתם במהלך השנים או האם יש לכם או אין לכם ילדים, אם הגעתם לרגע בו החלטתם לפרק את החבילה ולהמשיך כל אחד במסלול חיים אחר, אתם צריכים סיוע משפטי. אתם צריכים עורך דין בעל ניסיון שילווה אתכם בהליך המורכב הזה, עורך דין שישמור על האינטרסים שלכם וייצג אתכם אל מול הרשויות. אתם צריכים עורך דין שכבר יש לו "קילומטראז'" בתחום ושהוא טיפל בתיקים דומים לשלכם. עורך דין גירושין בקריות כמו במקומות אחרים ילווה אתכם מהרגע הראשון שכולל את פתיחת התיק ועד לסוף התהליך שבו תוכלו להתחיל את חייכם החדשים.

  עורך דין גירושין בקריות – מענה על כל דבר ועניין בתחום

  עורך דין גירושין בקריות כמו בכל מקום אחר בארץ יידע לתת לכם את המידע הנכון והמדויק ביותר ויסייע לכם לצאת מההליך עם האפשרות להמשיך את חייכם מכל בחינה. גירושין יכולים לנבוע מסיבות שונות בהן בגידה, סכסוך על רקע כזה או מכל סיבה שהיא וגם לסיבה לגירושין יש רלוונטיות לעניין המשפטי. עורך דין מומחה יידע לסייע לכם במצבכם הספציפי, בין אם בגדו בכם או שאתם בגדתם או שאתם מפרקים את החבילה מכל סיבה שהיא. הוא גם יסייע לכם אם יד ענייני נכסים מורכבים כמו משק משותף ואחרים.

  הדרך שלכם להתחיל חיים חדשים

  גירושין הם עניין מורכב ואם היה אפשר להתחיל ולסיים אותם ללא מעורבות משפטית זה היה טוב. אבל בעידן שאנחנו חיים בו זה לא יכול באמת לקרות, כי לכולנו יש חשבונות בנק, נכסים או חובות ולחלק מהזוגות יש גם ילדים. המטרה היא בסופו של דבר להתחיל בחיים חדשים, להתחיל ולחיות כמו שחלמתם על היום שאחרי. בשביל שזה יקרה אתם צריכים עו"ד מקצועי ועו"ד ירון גרוס הוא בדיוק מי שאתם מחפשים – משרד ותיק עם ניסיון רב, עם המון רצון לעזור וכזה שעושה הכול בשביל הלקוחות שלו. אל תוותרו על הטוב ביותר בשבילכם בשביל שבאמת תוכלו לפתוח דף חדש בחיים שלכם ולהתקדם הלאה.

  עוד בנושא

  עורך דין נחלות במושבים

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין צוואות בחיפה?

  להמשך קריאה

  מהו תפקידו של עורך דין לענייני ירושה בחיפה?

  להמשך קריאה

  צפו בתהליך אצל

  עורך דין ירון גרוס

  מקיימים פגישה עם עורך הדין ירון גרוס

  מתחילים בהליך משפטי

  סיום תהליך משפטי

  מחפשים עו"ד מקצועי? ירון גרוס!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם שאלה?

   אצל עורך דין ירון גרוס תמצאו את התשובה

   מה היא הגדרת רכוש משותף?

   כל זכות שניתנת להגדרה באופן כלכלי, רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג לרבות,דירה, חסכונות,קופות גמל,ביטוחים, קרנות פנסיה, רכבים וכדומה. לגבי זוג שנישא לאחר החלת חוק יחסי ממון לא יבואו בחלוקת הרכוש, רכוש שצבר מי מבני הזוג טרם נישואיו, או מתנות וירושות שנתקבלו בתקופת הנישואין.

   מה קורה אם הוא הצליח ו"רוקן את חשבון הבנק"?

   במקרים כאלה בית המשפט בהתנהגות בן הזוג כסיכול זכויותיו של בן הזוג. ובחלוקת איזון משאבים יראו את הכסף שהוברח כאילו הוא שייך לבן הזוג שזכותו נשללה.

   למי הסמכות לדון בחלוקת רכוש?

   הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני הסמכות לדון בסוגית הרכוש. לבית המשפט לענייני משפחה ניתן להגיש תביעה עצמאית בענייני הרכוש בהנחה שלא הוגשה קודם תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ונכרכה בה תביעה כנה לדון בסוגית הרכוש.

   מה קורה אם לאחר הגירושין הבעל / אישה מקבלים פיצויים, האם מגיע לבן הזוג השני חלק בהם?

   אין בעובדה זו בכדי לשלול את זכאותו של בן הזוג למחצית הרכוש.אך על מנת שבן הזוג לא יבריח נכסים בן הזוג שהנכסים אינם על שמו חייב להגיש בקשה לסעדים זמניים על מנת להבטיח את זכותו בהם וכאמור לשם מניעת הברחתם.

   מה קורה עם חלוקת הרכוש במקרה של בגידה?

   סעיף 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג מסמיך את בית המשפט לקבוע חלוקת רכוש לא שוויונית מטעמי צדק, היינו רשאי הוא על פי בקשת בן הזוג לקבוע שהרכוש לא יתחלק מחצה במחצה אלא על פי יחס אחר שיקבע . עם זאת נקבע בפסיקה כי בעניין חלוקת הרכוש לא תהא השפעה בשל בגידה על חלוקת הרכוש.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין