אודות המשרד

תחום המשפחה הוא תחום מגוון ונרחב הדורש ידע מקצועי רב בכל הסוגיות הקשורות לענייני המעמד האישי כגון: גירושין, מזונות, משמורת, רכוש, מוניטין אישי ועסקי, נכסי קריירה, נכסי עתודה כלכלית, משק חקלאי ונישואין ועוד.
אנחנו, משרד עורכי הדין ירון גרוס מתמחה בכל התחומים הקשורים לדיני המשפחה במישרין ובעקיפין.

עו"ד ירון גרוס, פרקליט ותיק ומצליח בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עיסוקו העיקרי של משרדי הוא בדיני המשפחה על כל היבטיהם.
הניסיון מלמד כי סכסוך משפחתי עלול להיות ממושך ומלא התכתשויות הן בערכאות השונות והן מחוצה להם. לכן בחירתו של משרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום ועם ידע מקצועי רחב הינה כורח.
משרד עורכי דין שלי דואג לכך שהמאבקים יהיו מתונים יותר תוך הענקת יתרונות ללקוח, הן במשך ההליך, הן בהתמקדות בנושאים האמיתים הדרושים לסגירת הסכסוך בצורה מיטבית ובעיקר בשורה התחתונה. המשרד רשם הצלחות רבות בהליכים שהגיעו לפסקי דין ואף ביישוב סכסוכים.

במשרדי תמצאו לא רק אוזן קשבת ואמפתיה אלא גם ענייניות והתמקדות במטרה הסופית שהיא פתיחת דף חדש אצל הלקוח בסיום ההליכים המשפטיים עם נתוני פתיחה טובים ככל שניתן.
מקצועיות מיוחדת נדרשת לסוגיות של הסכמי ממון, הסכמי טרום נישואין והסכמי גירושין לרבות גישור. במשרדי מקפידים להגיע להסכמים מכובדים וטובים החוסכים משאבים כספיים, שיפוטיים ונפשיים.
מעבר לידע המקצועי שהוא חיוני, כאמור, עוסק המשרד אף בהתוויית אסטרטגיה של ההליך המשפטי תוך ראייה לטווח ארוך. אנו מתמחים גם בדיני ירושה לרבות עריכת צוואות, התנגדויות לצוואות, ירושת משק חקלאי ועוד.

תחום המשיק לדיני הירושה הוא חוק המתנה בפרט כאשר המתנות ניתנות לבני משפחה. המתנה היא פן של חוק החוזים, ודרושה מיומנות מיוחדת בנושאים הקשורים לחוק המתנה. המתנה קשורה בעקיפין גם לירושה ולעתים הפרמטרים של חוק הירושה חלים על דיני המתנה. משרדי עוסק באורח מעמיק בדיני המתנה ומעניק שירותים משפטיים מקצועיים וטובים ללקוח בתחום זה.

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה