עורך דין משפחה בקריות

מערכות יחסים – בדומה לכל מערכת אחרת, אינה כוללת בתוכה רק יתרונות כגון חום ואהבה, הכלה והבנה. נקודת הרתיחה לעיתים הינה קרובה יותר ממה שנדמה לנו, ובשלב מסוים נדמה ששני בני הזוג מאסו זה בזו, והריבים והוויכוחים הופכים לשגרת היום יום. בסופו של דבר, אין מנוס מ"לפרק את החבילה", וכאן ייכנס לתמונה עורך דין משפחה בקריות שתפקידו לא רק להביא לתוצאות, אלא להקל על התהליך ולהפוך אותו לידידותי עד כמה שאפשר עבור שני הצדדים.

 

עורך דין משפחה בקריות חיפה והסביבה

עורך דין משפחה בקריות ובעצם, בכל אזור אחר במדינת ישראל ימצא עצמו עמוס בעבודה, בשל אחוזי הגירושין שהולכים ועולים עם השנים. ואמנם רבים חוששים מפני הצעד הדרמתי, ולעיתים יעדיפו להישאר יחד על אף החסרונות, ו"לסבול" זה את זה מעבר ליכולתם. לפעמים, אין ספק שעדיף להפריד כוחות, ואם אפשר – לעשות זאת בצורה מכובדת. במסגרת התהליך י

עסוק עורך הדין בתחומים כגון:

  • בפגישה הראשונה יש לפעול בשקיפות מלאה עם עורך הדין, ולהעביר לידיו את כל הפרטים הרלוונטיים על מערכת היחסים, היכן טעיתם ומה אתם מרגישים, ואם יש ילדים – כיצד הם מעורבים בתהליך אם בכלל.
  • עורך הדין ייגש למשימת גיבוש אסטרטגיית הגירושין בהתאם למצב הקיים; יחשוב על פעולות שונות שנועדו להרגיע את הרוחות בין בני הזוג, וכן פעולות שנועדו להשיב 'מלחמה' במקרה והמצב ידרוש זאת.
  • עורך דין העוסק בענייני משפחה יעסוק גם בירושות וצוואות, הסכמי ממון, תביעות הגנה, מזונות, חלוקת רכוש בין בני הזוג, חיוב של סרבני גט, ועוד.

 

הכתובת הנכונה ביותר עבורכם!

שמי ירון גרוס, ובמקצועי הנני עורך דין העוסק בקשת רחבה של תחומים הקשורים בדיני המשפחה. אני מזמין גם אתכם להצטרף לשורת לקוחותיי המרוצים, שכבר יודעים שכשמדובר בביטחון, בהצלחה, ובשלווה שלהם – יש להם על מי לסמוך.

עורך דין משפחה בקריות

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה