עורך דין לענייני משפחה בקריות

החיפוש אחר עורך דין לענייני משפחה בקריות הוביל אתכם לבלבול ותהיות ? אתם לא לבד.

כמות רבה של עורכי דין עוסקת בתחום זה, בין היתר משום שהגירושין, הצוואות והסכמי הממון הפכו לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות. אם בימי האבות והסבים שלנו גירושין היו די נדירים, צוואות נכתבו ידנית על דף נייר והסכמים סוכמו בעל פה או על פי קוד מסוים של צדק – הרי שהיום הכל חייב להיות מעוגן בכתובים ולקבל תוקף משפטי. במידה ואנו מגיעים למצב של תביעה – עלינו לשכור במהרה עורך דין טוב.

במה עוסק עורך דין לענייני משפחה בקריות

דיני המשפחה הינם דינים שונים ומגוונים אשר רובם ככולם עוסקים בהסדרת היחסים על פי חוק בין בני משפחה, קרובי משפחה או בני זוג. נושאים אלה כוללים :

  • גירושין – טיפול בהליך הגירושין מרגע פתיחת תיק הגירושין ועד עריכת הסדר הנוגע למזונות, משמורת, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש ועוד ו/או קבלת פסק דין בתום "מלחמה".
  • הסכם לחיים משותפים – הסכם הנחתם בין ידועים בציבור המעוניינים להפוך את הקשר ביניהם למחויבות של ממש, אך במקביל להגן על נכסיהם וממונם.
  • הסכם ממון – הסכם הנחתם בין זוגות נשואים או כאלה שהם ערב נישואין שמטרתו היא לחסוך בהתדיינויות בעת סכסוך.
  • ירושות וצוואות – נושא אשר בנוסף לעריכת הצוואה הסטנדרטית כולל: טיפול בהתנגדויות לצוואה, ביטול צוואה, צו קיום צוואה, מיסוי ירושות, חוק הירושה ועוד.
  • בן ממשיך – בן אשר נועד לרשת את הקרקע החקלאית של הוריו לא מקבל אותה לידיו סתם כך. העניין כרוך בהליך משפטי שיש לדעת כיצד להתנהל במהלכו.

משרד עו"ד ירון גרוס – האיש שלך לדיני משפחה

בכל הנושאים הנ"ל מטפל משרד עו"ד ירון גרוס בהצלחה יתרה. הניסיון והידע הרב שעומד לרשות המשרד מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממספר יתרונות כמו לדוגמא משך טיפול קצר יותר, התנהלות מתונה ונעימה יותר, תכנון אסטרטגי מדוקדק המעניק יתרון בכל שלב במהלך התביעה, ראיה לטווח ארוך וכמובן התמקדות במטרה ובטובת הלקוח.

עורך דין לענייני משפחה בקריות

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה