עורך דין לענייני גירושין בקריות

במידה והחלטתם לבצע את הצעד הלא פשוט ולפתוח בהליך גירושין, אתם ודאי תרים אחר עורך דין גירושין בקריות והסביבה (כמובן אם הנכם מתגוררים באזור). עורך דין מקצועי יכיר מקרוב את עולם דיני המשפחה על כל תחומיו השונים, וכך יוכל להעניק ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עד להפחתה של תחושת הלחץ והפחד המלווים את התהליך.

0

מה עושים לפני שפונים לשירותיו של עורך דין לענייני גירושין בקריות ?

ובכן, עורך דין לענייני גירושין בקריות והסביבה כמובן ישמח לעמוד לשירותכם בכל מצב. אך המלצה אחת יעילה היא – ללא קשר לחוק במדינת ישראל – לפנות ראשית להליך גישור, לפני שפונים לעורך הדין. זאת מהסיבות הבאות:

  • יעילות – הגישור הינו תהליך יעיל המתנהל ברציפות ועל פי הנוחות של בני הזוג. הפגישות ייקבעו על ידם מול המגשר, ואינם צריכים להיות כפופים למועדים של בתי המשפט.
  • אינטימיות – הגישור הינו תהליך אינטימי וחסוי המאפשר לשני בני הזוג לנהל שיח בסביבה מקבלת, שלווה ורגועה, על נושאים שבין היתר היו מעדיפים לשמור לעצמם ולא 'לפתוח' אותם בבית המשפט.
  • ובכל זאת – המלצה נוספת היא בכל זאת לפנות אל עורך דין – כל אחד מבני הזוג לבדו. הסיבה לכך היא שלרוב המגשרים הינם ניטרליים ואינם מספקים ייעוץ ממשי, גם אם הינם בקיאים בנושאי דיני המשפחה. בנוסף לכך, יש לזכור שהליך הגישור יוכל להתקיים רק בתנאי ששני בני הזוג שותפים לו בהסכמה, ובשקיפות מלאה זה עם זו.

 

מחזירים אליכם את הזכויות שלכם

משרד עורכי דין המחזיק בידע וניסיון, יוכל לסייע ללקוחותיו ולקצר את הליך הגירושין, וכמובן לייעל אותו. אם נפלה ההחלטה ביניכם לפתוח בהליך גירושין, זה הזמן לפנות אל עורך הדין הוותיק ירון גרוס, המחזיק בכמעט עשרים שנות ניסיון בתחום דיני המשפחה, ולצאת למסע כשאתם יודעים שיש מי שדואג לכם.

עורך דין לענייני גירושין בקריות

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה