עורך דין ירושות חיפה

ההתמודדות עם פטירתו של אדם אשר יקר לליבנו אינה קלה לאף אחד, אך מיד לאחר השבעה יש להתחיל לעסוק בעניין הירושה. כדי לטפל בכך כראוי יש לשכור בהקדם את שירותיו של עורך דין ירושות חיפה אשר מתמחה בדינים השונים הנוגעים לירושות וצוואות. במידה וקיימת צוואה תקינה וכשרה הליך זה הוא קל ופשוט, אך במידה והצוואה אינה כשרה או כלל אינה קיימת יש להתחיל בהליך משפטי מדוקדק הבא לבחון את פני הדברים. כמו כל תביעה אחרת, גם דיני ירושה או ביטול צוואה דורשים מסמכים רבים, התנהלות משפטית נכונה והכוונה אותה מומלץ לקבל אצל עורך הדין המתמחה בדיני משפחה.

עורך דין ירושות חיפה – חוק הירושה 

במידה והמנוח לא הותיר אחריו ירושהצוואה, החוק בישראל מסדיר מיהם היורשים, איזה חלק מהעיזבון הם זכאים לו, מי יכול לקבל זאת במקומם וכדומה. החוק מסביר גם מי יכול לרשת את העיזבון ובאילו תנאים, מי אינו כשיר לרשת ומה עושים במידה והיורש אינו בחיים. על מנת להוציא הליך זה לפועל יש לקבל תחילה צו ירושה. על מנת לקבלו יש לעשות את הפעולות הבאות:

  • לחתום על בקשה לצו ירושה באמצעות עורך דין
  • הגשת הבקשה מטעמכם לבית המשפטלרשם הירושות או לבית משפט
  • מתבצע פרסום בעיתון היומי וברשומות בנוגע לבקשה לצו ירושה על מנת לאפשר למתנגדים לירושה להביע את התנגדותם
  • העתק הבקשה לצו ירושה מועבר לאפוטרופוס הכללי אשר נותן תשובה לבקשה תוך 45 ימים.

עו"ד ירון גרוס – יורשים את העיזבון בדרכי נועם

ישנם משרדים אשר מאמינים בדרך פעולה אגרסיבית אך אנחנו מעדיפים לעשות זאת בשלווה. על ידי בניית אסטרטגיה חכמה, בדיקת כל הראיות והממצאים, הערכה אמיתית ושקיפות באשר לסיכויי הצלחת התיק – משרד עו"ד ירון גרוס מבטיח כי תקבלו את הייצוג המשפטי ההולם ביותר. משרדינו שם דגש על יחס אישי ואדיב תך התחשבות במצב הרגיש בו הנכם נמצאים.

פנו כעת אל משרד עו"ד ירון גרוס ונשמח לעזור לכם לרשת את העיזבון בדרכי נועם, גם כאשר הכל על מי מנוחות ובעיקר כאשר יש התנגדויות ותיק מסתבך.

עורך דין ירושות חיפה

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה