עורך דין גירושין

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין– בשלב כזה או אחר במהלכן של חיי הנישואין רבים מאתנו מוצאים את עצמם עם הרגשת מיצוי וחוסר חיבור ריגשי לבן הזוג. כאשר נוצר מצב כזה, מיש שנקלע אליו נזקק למישהו שיעזור לו לפרק את החבילה, ורצוי כמה שיותר מהר, על מנת למנוע סבל מיותר.

 במהלך פירוק החבילה המשפחתית בני הזוג יצטרכו לפתור את העניינים שביניהם בבית הדין הרבני ו/או בבית משפט לענייני משפחה. ההליך שהוא חלק מדיני משפחה  הינו מורכב ודורש תעצומות נפש. במהלך המשפט יידונו נושאים רבים ביניהם משמורת , מזונות וחלוקת רכוש.

 בעקבות המורכבות הרבה של דיני המשפחה, חשוב להעזר בעורך דין מקצועי אשר יוכל לעזור לכם לעבור את המשוכה באופן הקל ביותר. אם תנסו להיות "חכמים" ותתחילו לעשות שימוש בעורך דין רק בשלב מאוחר, אתם עלולים למצוא את עצמכם בפיגור, כאשר בן הזוג השני כבר נמצא בעומקו של ארגון שלב ההוכחות עם עורך דינו. חשוב להדגי ש כי פרק התכנון והאסטרטגיה הם החשובים ביותר.

 חומר למחשבה: הליכי הגירושין מתבססים בעיקרם על הוכחות בנוגע לחזקות על הנכסים. ככל שתשכילו להחזיק בידכם יותר הוכחות בנוגע לנכסים אשר שייכים לכם, כך תוכלו לצאת עם רכוש רב יותר.

ירון גרוס

 אם אתם נמצאים בחיפושים אחר עורך דין ברמה הגבוהה ביותר שיודע ומבין את דיני משפחה לעומק, תשמחו לשמוע על עורך דין ירון גרוס. ירון גרוס, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, החל את פעילותו כעורך דין לדיני משפחה בשנת 1999 והוא עושה במלאכה מאז ועד היום בהצלחה רבה. המשרד של ירון גרוס עזר וממשיך לעזור לפתור מגוון רחב של בעיות קשות בדיני המשפחה.

 תוכלו ליצור קשר עם המשרד ולקבוע איתנו פגישה עוד היום.

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה