עורך דין גירושין מוביל בקריות

יתכן ומדובר בתופעה חברתית, יתכן ומדובר בחינוך וערכים שהשתנו, יתכן כי האינטרנט והרשתות החברתיות אשמות בכך, אך דבר אחד בטוח – אחוז המתגרשים כיום הוא גדול יותר מאשר בעשורים הקודמים. עורך דין גירושין בקריות ודאי יוכל לספר על כמות הולכת וגדלה של בני זוג אשר מעוניינים להתגרש מסיבות כאלה ואחרות. המצב הסטנדרטי של גירושין מוכר לכולם, אך במידה ומדובר בגירושין על רקע בגידה הסיפור שונה. בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה מתייחסים באופן שונה לבגידה. בבית הדין הרבני הבגידה משפיעה על זכויות הנשפטים ולרוב מעניקה יתרון לצד הנבגד. בבית המשפט למשפחה, לעומת זאת, אין כמעט השפעה שכן דוקטרינת האשם איננה קיימת, אם כי בקונסטלציה מסוימת ייתכן וגם בבית המשפט למשפחה ישללו מזונות אישה מאישה שבגדה בבעלה.

ירון גרוס – עורך דין גירושין בקריות

הליך הגירושין ידרוש מכם להתאזר בסבלנות וכוחות נפשיים רבים לקראת הליך לא קל בו בן הזוג הופך לסוג של אויב. במידה והליך הגישור לא צלח, מתחיל מאבק במסגרתו כל זוג נאבק על זכויותיו המשפחתיות והכלכליות. בני הזוג מבצעים לעיתים מהלכים חריפים ולא נעימים במטרה לזכות ביתרון בבית המשפט. כדי להיות עם ידכם על העליונה בהליך הגירושין פנו בהקדם למשרד עו"ד ירון גרוס אשר יחד אתכם יבנה אסטרטגיית גירושין מוצלחת. בניית האסטרטגיה מתייחסת למספר נקודות:

  • חלוקת רכוש, מוניטין ואיזון משאבים
  • מזונות אישה וילדים
  • הסדרי ראיה ומשמורת
  • גירושין בבית הדין הרבני

בונים אסטרטגיה מנצחת

עו"ד ירון גרוס הוא עורך דין וותיק, מנוסה ומוכר בעולם המשפטי. משרדו קיים משנת 1999 ונחשב לאחד המובילים בתחום דיני המשפחה. המשרד מציע לכל לקוח את הייעוץ והליווי המקצועי ביותר, החל משלב פתיחת תיק גירושין ועד סיום כל ההליכים. טובת הלקוח נמצאת תמיד לנגד עיננו ואנו עושים את מירב המאמצים על מנת להביא את תוצאות המשפט למקום שאנו מעוניינים בו.

הנכם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ולהתחיל לבנות אסטרטגיה מנצחת.

עורך דין גירושין מוביל בקריות

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה