עורך דין גירושין בקריות

עורך דין גירושין בקריות

גירושין הוא ללא ספק אחד ההליכים הקשים ביותר והמשפיעים ביותר בחייו של אדם. מדובר בתהליך מורכב, שנוגע לאספקטים רבים בחיים ביניהם האספקטים: הרגשי, הכספי והמקצועי. עורך דין גירושין בקריות, איכותי ומקצועי, יוכל להשפיע בצורה ניכרת על הליך הגירושין שלכם ובכך להשפיע על מצב הנכסים שלכם והמצב הנפשי שתחוו בזמן התהליך. לכן חשוב לבחור בעורך דין טוב ואיכותי, שידוע כבעל הצלחות רבות ואחוז זכיות גבוה. כמו בכל חיפוש של בעל מקצוע, גם במקרה הזה מומלץ לבחור עורך דין לענייני גירושין לפי המלצות וחוות דעת חיוביות. תשאלו חברים ומכרים שהתגרשו לגבי העורך דין שבו הם השתמשו, האם היו מרוצים מהיחס שלו, האם הוא נהג בצורה מקצועית וכמובן האם הם יצאו מרוצים מהעסקה שהוא השיג להם.

עורך דין גירושין בקריות  – עורך דין גירושין מנוסה בחוקי המשפחה והגירושין ומכיר את הסוגיות המשפטיות המורכבות בתחום זה. הליך הגירושין דורש ידע רב והתייחסות למגוון נושאים, כמו גם דיונים בבית הדין הרבני (במידה ובני הזוג יהודים) ובמרבית המקרים דיונים משפטיים גם בבית המשפט לענייני משפחה. כאשר מחפשים עורך דין גירושין בקריות חשוב לקבל המלצות אודותיו ולהגיע לפגישת ייעוץ, במהלכה ניתן להתרשם מניסיונו המקצועי בתחום הגירושין, מהידע שלו וחשוב לבדוק האם יש עמו כימיה והאם הוא מציע אסטרטגיה משפטית המתאימה לכם.

ההבדל בין הצלחה לכישלון

בחירת עורך דין גירושין היא קריטית להצלחת הלקוח אך יש חשיבות גם לערכאה השיפוטית הראשונה אליה פונים. בני זוג יהודים נדונים על פי ההלכה היהודית ולכן ניתן לפנות לבית הדין הרבני אך במקרים מסוימים נהוג להעדיף לפנות לבית המשפט לענייני משפחה שידוע כמתון ומודרני יותר, ובמיוחד כמגן יותר על נשים. עם זאת, אין לראות בכך המלצה אלא יש לפנות לשירותיו של עורך דין גירושין בקריות וזה ימליץ ללקוח על דרכי הפעולה הנכונות במקרה שלו. לעורך הדין ידע רב וניסיון עשיר בהליכי גירושין ובהתאם למקרה הוא ימליץ ללקוח על אסטרטגיית גירושין מסוימת, ככל שניסיונו עשיר יותר כך רבים הסיכויים להצליח להגן על האינטרסים של הלקוח ולהגיע להסכם גירושין מיטבי.

מעבר להמלצות חמות מחברים או לבדיקה של חוות דעת חיוביות באינטרנט, ישנם קריטריונים נוספים שיעזרו לכם לבחור עורך דין רציני ואיכותי שיטפל בהליך הגירושין שלכם בצורה מקצועית ויעילה. אחד הגורמים החשובים בבחירת עורך דין לענייני גירושין הוא הכימיה שנוצרת עם הבן אדם. מעבר לפן המקצועי, חשוב שתבחרו באדם שקל ונוח לכם לדבר עמו ולשתף אותו בפרטים הכי אינטימיים של חיי הנישואים שלכם. כל אחד צריך לבחור את מי שנוח לו עמו, לא חשוב אם מדובר בשכבת גיל דומה, מין, נטייה דתית וכדומה. כמו כן, אל תשכחו את עניין המחיר. עורכי דין שונים גובים שכר טרחה שונה, כך שחשוב לתכנן מראש את התקציב שלכם ולבחור עורך דין בהתאם.

חשוב לזכור

חשוב לזכור כי בהסכם גירושין יש לקבוע פרטים רבים כמו חלוקת רכוש משותף של בני הזוג, קביעת משמורן על הילדים, קביעת גובה מזונות ילדים, הסדרי ראיה להורה שאינו משמורן ויש לנסח סעיפים הנוגעים לעתיד, כמו מה  קורה כאשר ההורה המשמורן מעוניין לעבור לעיר אחרת או להשתקע בחו"ל. לכן, ניסיונו של עורך הדין קריטי להצלחת המקרה ולשמירה על האינטרסים של הלקוח, בהתאם לחוק.

עו"ד ירון גרוס מתמחה בענייני גירושין וישמח לסייע ולייעץ לכם בעניין. אל תהססו וצרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה, שיסייעו לכם באחד השלבים הקשים של חייכם.

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה