עורך דין גירושין בצפון

ההחלטה להתגרש אינה קלה לאף אחד אך לעיתים אין ברירה. בשלב מסוים מצב היחסים הרעוע מתחיל להשפיע לרעה על המצב הנפשי, הבריאות, הקריירה והילדים. עורך דין גירושין בצפון הארץ יהווה את הפתרון עבורכם במידה והחלטתם על פירוק החבילה. מכיוון שפעמים רבות מדובר בתהליך מתיש ברמה הפסיכולוגית, מוטב לפנות למשרד אשר מציע את תמיכה אמיתית המקצועית והאנושית.

מוצאים עורך דין גירושין בצפון

החוק קובע כי הכתובת היחידה להשגת גט בישראל היא בית הדין הרבני. לעתים הדבר נכון גם בנוגע לאנשים אשר נישאו מחוץ לישראל אך נרשמו בתור זוג נשוי במשרד הפנים. העובדה כי את הגט הרשמי מקבלים ברבנות לא אומרת שהנכם מוכרחים להגיש שם את התביעה לגירושין. די בתביעה רכושית שתוגש לבית המשפט לענייני משפחה כדי להניע את ההליך, במידה ותהיה מעוניינים בכך.

מהו ההבדל בין הגשת תביעה לבית הדין הרבני לבין הגשתה לבית המשפט ?

  • המסמכים שצריך להציג בערכאות השונות לצורך פתיחת הליך הגירושין הינם שונים.
  • אופן ההתייחסות של ערכאות אלה לנושאים מסוימים הינה שוניה לדוגמא, בית הדין הרבני מתייחס בחומרה לבגידה ובית המשפט לענייני משפחה אינו נוקט בדוקטרינה של אשם. בבית המשפט לענייני משפחה נוהגים לפסוק תשלומי מזונות גבוהים יותר.
  • הפסיקה בבית הדין הרבני נעשית בהתאם להלכה בעוד בית המשפט קובע בהתאם לתקנות וחוקים הנהוגים בחוק של מדינת ישראל בנוסף לדין העברי.

עו"ד ירון גרוס – מתגרשים בצורה הולמת

לא כל נישואין צריכים להסתיים בצורה לא יפה. ניתן לבצע את ההליך בצורה הולמת , בין אם על ידי גירושין בהסכמה ותהליך גישור ובין אם בגירושין המסתיימים בבית משפט אך מתנהלים בצורה נקיה ולא אגרסיבית.

משרד עו"ד ירון גרוס מציע ללקוחותיו גישה מתונה לגירושין, תמיכה נפשית לה הם זקוקים בהליך לא קל זה והשגת הסכם אשר מיטיב איתם במידת האפשר לקראת פתיחת דף חדש בחיים. אם יכלו כל הקיצין ולא ניתן יהיה להגיע להסכמה, הרי שבמלחמה כמו במלחמה, עו"ד ירון גרוס יילחם את מלחמתכם בחירוק שיניים.

עורך דין גירושין בצפון

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה