עורך דין גירושין בחיפה

עורך דין גירושין בחיפה

עורך דין גירושין בחיפה – הליך הגירושין אינו קל מאחר והוא כולל סוגיות משפטיות מורכבות רבות. בני הזוג המעוניינים להתגרש חייבים לקבל החלטות הנוגעות לחיי הילדים וכן החלטות קריטיות הנוגעות לחלוקת רכושם המשותף. כדי להימנע מהליך משפטי ארוך, יקר ומתיש ניתן לפנות לשירותיו של עורך דין גירושין בחיפה ולהגיע בתהליך מתון ורגוע להסכם גירושין המשקף את האינטרסים של כל אחד מהצדדים ומבטיח את הזכויות שלהם. הסכם גירושין נועד להסדיר עניינים מורכבים כמו משמורת ילדים, הסדרי ראיה, רכוש, מזונות ועוד.

אין ספק כי הליך הגירושין מהווה את אחת התקופות הקשות והמורכבות ביותר בחייו של כל אדם. מדובר בתקופה שמלווה בלחצים ומתחים רבים, עטופה ברגשות קשים ואינטרסים שאינם תמיד הכי נכונים ורציונאליים. לכן אם החלטתם להתגרש, חשוב לפעול בצורה נכונה ושקולה עד כמה שאפשר, על מנת להקל על התהליך ולסיים אותו הכי מהר שרק אפשר. אחד הדברים הראשונים שמומלץ לעשות הוא איסוף מסמכים רלוונטיים. שטר משכנתא, תדפיסי חשבון בנק, פרטי הלוואות וחובות, רישיון רכב, פרטי כרטיס אשראי, רשימת תכולת בית, תלונות במשטרה – כל אלו ועוד הינם מסמכים שחשוב לאסוף לקראת תהליך הגירושין שעומד בפתח. עורך דין גירושין בחיפה, סבלני ומקצועי, ידע לכוון אתכם ולסנן עבורכם את המסמכים הרלוונטיים שיש לשמור למשפט.

ייעוץ וליווי משפטי

עורך דין גירושין מתמחה בדיני משפחה וגירושין ותפקידו לייעץ ללקוח ולייצג אותו בפני הערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. חשוב לדעת כי בני זוג יהודים יכולים להתגרש רק על פי ההלכה היהודית ולפיכך עליהם לעבור טקס גירושין ברבנות אך ניתן להתחיל את הדיון בבית המשפט לענייני משפחה. עורך הדין מייעץ ללקוח שלו לכל אורך הליך הגירושין וקבוע אסטרטגיה ודרכי פעולה על מנת להגן על האינטרסים של הלקוח ולהשיג עבורו את הסכם הגירושין הטוב ביותר.

סוגיות משפטיות רבות

כדאי לדעת כי עורך דין גירושין בחיפה מציע ידע משפטי נרחב וניסיון רב בתחום הגירושין בארץ. עורך הדין בקיא בחוקים הנוגעים להליך הגירושין ומכיר את הסוגיות המשפטיות הכרוכות בכך. כל מקרה גירושין שונה מאחר ולכן חשוב לפנות לעורך דין מנוסה שמלבד התמיכה הנפשית מספק מענה מקצועי וקובע אסטרטגיית גירושין מתאימה ונכונה בהתאם לפרטי המקרה ובמטרה להגן על הלקוח שלו ולהשיג עבורו הסכם גירושין טוב ככל הניתן. הסכם גירושין כולל חלוקת רכוש, דמי מזונות, משמורת ילדים וסעיפים נוספים תוך התייחסות גם לעתיד, ומכאן נובעת החשיבות לבחירת עורך דין גירושין מקצועי, מנוסה ואמין.

עורך דין טוב המתמחה בענייני גירושין ידע לכוון אתכם לעבר הפעולות שיש לבצע בתחילת התהליך. מעבר לאיסוף מסמכים רלוונטיים הנוגעים לכם ולבני זוגכם, יתכן ותצטרכו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לבדוק עבורכם אם בן הזוג בגד בכם או הסתיר מכם כספים ונכסים שלפי החוק שייכים גם לכם. מידע זה יכול להתגלות כשימושי ביותר בבית המשפט, ועלול לחזק את הצד שלכם בצורה משמעותית. במידה ותהליך הגירושין מתחיל ללא ידיעת הצד השני, מומלץ להתייעץ עם עורך הדין לגבי האסטרטגיה הנכונה שיש לפעול בה. כנראה שתצטרכו להתנהג רגיל ולא לעורר את חשדו של הצד השני, עד להגשת כתב התביעה.

עו"ד ירון גרוס מתמחה בדיני משפחה ובדיני גירושין וישמח לייעץ לכם לגבי דרך הפעולה האידיאלית עבורכם. כל מקרה של גירושין יש לבחון לעומקו ורק לאחר מכן להחליט על אסטרטגיית פעולה. צרו קשר עוד היום.

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה