עורך דין בתחום הגירושין בחיפה

לצערנו, אחוז הגירושין במדינת ישראל נמצא במגמת עלייה מתמדת. מסיבה זו, עורך דין גירושין בחיפה תל אביב, ובעצם בכל רחבי הארץ – ימצא עצמו כנראה עמוס בעבודה. עורכי הדין העוסקים בנושא הגירושין, מתמודדים מול סיטואציות רגשיות עדינות במיוחד, ועליהם להיות ערים לכך בכל זמן עבודתם, ולהתוות את הדרך הנכונה לטיפול בכל סיטואציה והייחודיות שלה.

 

עורך דין בתחום הגירושין בחיפה – איך זה עובד?

תושבי חיפה והסביבה העומדים בפני תחילתו של הליך גירושין, יזדקקו כעת לשירותיו של עורך דין בתחום הגירושין בחיפה והצפון על מנת לנסות ולהקל את התהליך, להפוך אותו לנסבל וידידותי יותר לשני בני הזוג שמצאו עצמם לפתע – לאחר שנים של זוגיות שייתכן והייתה נפלאה – מתמודדים עם מצב חדש ולא מוכר. אך איך זה בעצם עובד?

  • פגישה ראשונה – לאחר שיצרתם קשר עם עורך הדין שבחרתם, רצוי להגיע לפגישת היכרות עמו. במהלך הפגישה יוכל עורך הדין ללמוד אתכם ואת הסיטואציה שאתם מביאים אתכם; יהיו מקרים בהם יכווין אתכם לשירותי גישור, ובמקרים אחרים יפעל בעצמו כשהמטרה הראשונית הינה לנסות ליצור שלום בית, ורק לאחר מכן לגשת להסדרת הגירושין.
  • מתגרשים בכבוד – בפן המשפטי, תהליך הגירושין עלול להיות מפרך ולא קל מבחינה רגשית, בעיקר כשאחד הצדדים מסרב להתגרש או לעמוד בתנאי הגירושין. המטרה הינה ליצור סביבה בטוחה ונעימה לבני הזוג לנהל דיון בוגר על העתיד.

 

להקל עליכם את התהליך

נעים מאוד, שמי ירון גרוס ומזה שנים רבות שאני מלווה זוגות רבים בהליך הגירושין הלא פשוט. אני מזמין גם אתכם לאפשר לי להוביל אתכם יד ביד, צעד צעד לכל אורך התהליך. יחד, נבנה תכנית אסטרטגית חכמה ויעילה שתסייע לכם לעמוד על שלכם, ובסופו של דבר לזכות בזכויות המגיעות לכם.

עורך דין בתחום הגירושין בחיפה

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה