עו"ד גירושין

במידה וברצונכם להתגרש סימן שכעת עליכם למצוא עורך דין טוב המתמחה בדיני משפחה. עבור אותו עורך דין גירושין הפכו לתיק נפוץ אשר לא פעם נושא עמו מטען רגשי כבד. כעסים, משקעי עבר, בגידות, המלחמה על הילדים – כל אלה מגיעים יחד עם בני הזוג אל בין כותלי בית המשפט, כאשר טרם ההגעה לבית המשפט מתנהל מאבק עיקש באשר לזכויות הנוגעות לתחום הכספי, הסדרי ראיה עם הילדים, חלוקת נכסים ועוד. כאשר למרכיב הרגשי מתווסף המרכיב הכלכלי – מובן מדוע תיקים אלה רגישים כל כך.

עו"ד גירושין – פתיחת תיק גירושין

פתיחת תיק גירושין דורש ידע מעמיק ויסודי בהליך הגירושין בישראל. מרגע פתיחת תיק הגירושין הלקוח צפוי להליך מורכב הן מבחינה משפטית והן מבחינה נפשית, לכן יש לדעת כי אתם פונים לגורם משפטי מוסמך ומנוסה אשר יעמוד לצדכם בכל עת. השלבים הראשונים של הליך הגירושין ואופן התנהלותכם בימים אלה יהיו בעלי השפעה ניכרת על תוצאות המשפט לכן יש לפנות בהקדם האפשרי לגורם משפטי אשר ייעץ לכם כיצד לנהוג נכונה.

פתיחת התיק מתבצעת או בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, כאשר המקום בו יפתח התיק הוא גם המקום שימשיך לדון בתביעה זו. לכל ערכאה יש את היתרונות והחסרונות שלה, את סוגי המסמכים שהיא דורשת ואת האופן בו היא מתייחסת לנושאים מסוימים. חכם יעשה אדם אם יפנה בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי, יעריך את החוזקות והחולשות שלו ועל פי כך יקבע לאיזו ערכאה לפנות – זאת במידה ובן או בת זוגו לא הקדימו אותו.

עו"ד ירון גרוס – מבצעים את ההחלטות הנכונות

במידה והליך הגישור לא צלח והנכם עומדים בפני גירושין המערבים החלטת שופט בבית משפט – הרי שכל טעות קטנה עשויה להפוך את הקערה על פיה. על מנת לנהוג במשנה זהירות ולפתח אסטרטגיית גירושין חכמה ומדוקדקת תוכלו לפנות לעו"ד ירון גרוש המתמחה בדיני משפחה, ירושה ומשקים חקלאיים. המשרד יעשה את המקסימום על מנת שתוכלו לפתוח דף חדש במהרה כאשר עומדים לרשותכם כל הכלים הנחוצים – כלים פיננסיים ונפשיים כאחד.

עו"ד גירושין

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה