עו"ד גירושין בקריות

אם אתם מחפשים עו"ד גירושין בקריות – מומלץ כי לא תתפשרו ותפנו לעורך דין מוביל. בעוד תביעות אחרות כמו תביעות נגד חברות ביטוח או מעסיקים נועדו לממש את זכויותיכם ולהוסיף כסף לחשבונכם – הרי שהליך גירושין עשוי לרוקן אותו. במידה ובן הזוג שכר את שירותיו של עורך דין מוביל והחל את התהליך מוקדם בעוד אתם התמהמהתם ולבסוף פניתם לעורן דין חסר ניסיון – סביר להניח כי תוצאות המשפט לא יהיו לטובתכם ואתם צפויים להוצאות כספיות רבות. זכרו כי החוק נותן יתרון לבן הזוג אשר פתח ראשון בהליך הגירושין.

עו"ד גירושין בקריות ירון גרוס

ברגע שהבנתם שאין ברירה – זהו הזמן להגן על עצמכם. עתידכם הכלכלי והמשפחתי נמצא על הפרק ואין כאן מקום לפשרות. עליכם להכין במהרה אסטרטגיית גירושין חכמה ואיתנה.

אסטרטגיה זו תיבנה על ידי עורך דין מטעם משרד עו"ד ירון גרוס אשר ידאג להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר בנושאים כמו רכוש, הסדרי ראיה, משמורת, תשלום מזונות אישה וילדים ועוד.

בנוסף משרד עורך דין גירושין ירון גרוס מתמחה בתיקים דוגמת :

  • יצוג בתביעות גירושין בבית הדין הרבני ובבית משפט לענייני משפחה על כל הכרוך בהן
  • הכנת צוואות ופיקוח על מימושן
  • ייצוג בתביעות בן ממשיך
  • רישום ירושות ועיזבונות
  • הסכמי ממון, ידועים בציבור

יוצאים מבית המשפט בראש מורם

נושאים כמו גירושין, צוואות ובעלות על קרקעות הינם בעלי השפעה משמעותית על מעמדו האישי והכלכלי של האדם. משרד עו"ד ירון גרוס יעניק לכם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר לקראת הליכים משמעותיים אלה. כבר קרוב ל-20 שנים משרדינו עוסק באלפי תיקים, מקטנים ופשוטים ועד סבוכים ומורכבים. הניסיון הרב שלנו וההיכרות עם רזי דיני המשפחה מאפשרת לנו לבצע את המהלכים הנכונים ביותר המיטיבים עם הלקוח.

משרדינו מטפל ברגישות בהליכים הנוגעים לענייני משפחה ומציע אוזן קשבת ואמפטיה רבה לכל מקרה.

פנו למשרדינו כעת, הגיעו לפגישת ייעוץ והבטיחו כי תצאו מבית המשפט בראש מורם.

עו"ד גירושין בקריות

צרו קשר לייעוץ משפטי / תיאום פגישה